"Dzień Dobry TVN” ściągnięte z anteny! Jaki jest powód tej decyzji?

"Dzień Dobry TVN” ściągnięte z anteny! Jaki jest powód tej decyzji?
29Cze

Poranek dobrze jest zacząć od kubka dobrej kawy oraz zapoznania się z najnowszymi wiadomościami z kraju i ze świata. Część osób sięga wtedy po gazetę, inni wolą włączyć telewizor. Obecnie już na każdej znanej stacji można od rana zobaczyć co się w świecie dzieje. Tak zwane śniadaniówki przekazują nam najświeższe informacje w miły i przyjemny sposób. Stacja TVN zdecydowała się na ściągnięcie z anteny swojego programu porannego, czyli „Dzień dobry TVN”.Wakacyjne zmiany

Co roku w porze wakacyjnej stacje telewizyjne zmieniają swoje programy i dostosowują go do wakacyjnych standardów. Spore zmiany szykują się w programie telewizyjnym stacji TVN, ponieważ ta zdecydowała się na zdjęcie z anteny swojego porannego programu „Dzień dobry TVN”.

Jednak program ten nie znika całkowicie. Zostanie on zastąpiony programem „Dzień dobry wakacje”, który będzie można oglądać od 9:00 do 11:30, ale tylko w soboty i niedziele. Zmiana ta będzie jednak tylko tymczasowa, ponieważ program „Dzień dobry TVN” powróci na antenę od 1 września.Charakterystyka nowego programu

Program „Dzień dobry wakacje” charakteryzuje się tym, że wywiady, spotkania i rozmowy z gwiazdami odbywają się w plenerze. Stacja, korzystając z letniej pogody „wychodzi” ze studia i organizuje program na świeżym powietrzu. Jest on wzbogacony o więcej tematów wakacyjnych i lifestylowych.

Porusza tematykę letniego wypoczynku i przekazuje pomocne porady dotyczące utrzymania i pielęgnowania ogrodu lub działki. Kucharze natomiast proponują widzom letnią, lekką i zdrową kuchnię bogatą w świeże produkty, z których można wyczarować smaczne i zdrowe dania. Program „Dzień dobry wakacje” przekazuje widzom informacje na temat najciekawszych miejsc, które warto odwiedzić w całej Polsce oraz pokazuje największe ich atrakcje.

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja