Celebryci o koronawirusie. Najdziwniejsze wypowiedzi

Celebryci o koronawirusie. Najdziwniejsze wypowiedzi
20Maj

W świecie ogromnego odstępu do Internetu przez młodych ludzi i nie tylko coraz więcej osób spędza w nim swój wolny czas. Na szybkim jego rozwoju zarabiają nie tylko światowe firmy informatyczne, ale również i gwiazdy, które do istnienia potrzebują rozgłosu. W dobie koronawirusa większość z nich przeniosła swoją działalność właśnie do Internetu. To właśnie tam działają teraz prężnie i publikują swoje odczucia oraz komentarze na temat koronawirusa.

Zdania są podzielone

Jakby się można było tego spodziewać, zdania na ten temat są podzielone. Jedne gwiazdy zalecają pozostanie w domu i stosowanie środków ochrony osobistej. Inne gwiazdy natomiast, otwarcie mówią, że nie ma się czego bać, a cały ten patogen to fikcja. Wśród polskich i zagranicznych komentarzy gwiazd można znaleźć wypowiedzi, które sugerują, że Bill Gates zapłacił WHO, ponieważ chce wywołać epidemię strachu, że COVID-19 nikogo nie zabija oraz że nie wiadomo co będą w sobie zawierały rzekome szczepionki.


Edyta Górniak

"Dopóki żyję nie dam się zaszczepić" – tak wypowiedziała się polska artystka na temat szczepień, które mogą zostać w prowadzone obligatoryjnie. Edyta Górniak zaapelowała do swoich fanów o rozwagę, ponieważ nigdy nie wiadomo co się może w takiej szczepionce znaleźć. Uważa ona również, że cała ta pandemia to spisek globalistów. Piosenkarka napisała list otwarty do Ministra Zdrowia, Łukasza Szumowskiego, w którym zaprasza go do publicznej konwersacji na temat. Polska wokalistka zaprosiła ministra do rozmowy, której celem będzie przekonanie jej do zaszczepienia się.Ivan Komarenko

Ivan Komarenko, podobnie jak wiele innych gwiazd, wypowiedział się na temat koronawirusa. Jak sam mówi „przez pierwsze dwa tygodnie byłem zaniepokojony pandemią. Dżuma XXI wieku. Potem przejrzałem różne źródła. Mogę się nie znać na tym, ale mam swój rozsądek i refleks (...) Nie wierzę mainstreamowym mediom, bo nie donoszą prawdy. One mnie nie lubią. Zawsze Ivan Komarenko będzie zły, będzie pod prąd. Wszyscy byli bardzo wystraszeni. Potem farmaceuci zorientowali się, że mogą na tym wiele zyskać i stworzyli pandemię strachu. Zwrócili się do rządu o dotacje i dofinansowania. Uważam, że COVID-19 to oszustwo” – powiedział piosenkarz.

Twierdzi on również, że noszenie maseczek ochronnych „to symbol zniewolenia i upodlenia człowieka". Ivan Komarenko wysunął też śmiałe podejrzenia na temat tego, kto jest odpowiedzialny za obecną pandemię. Uważa on, że to Bill Gates, koncerny farmaceutyczne oraz Światowa Organizacja Zdrowia wprowadziły tak szeroko zakrojone kłamstwo i strach, ponieważ chcą na tym zarobić.


Magda Gessler

Magda Gessler, restauratorka i gwiazda programów kulinarnych na początku pandemii zachęcała do stosowania cebuli, jako leku na koronawirusa. Restauratorka na swoim profilu społecznościowym umieściła następujący wpis:

"W 1919 roku, kiedy epidemia grypy zabiła 40 milionów ludzi na świecie, w USA był lekarz, który odwiedzał farmerów, aby im pomagać. Wielu z nich niestety zaraziło się chorobą i umarło. Gdy ten lekarz zaszedł do domu jednego z nich i ku jego zaskoczenia cała rodzina była zdrowa. Okazało się, że jego żona umieściła nieobraną cebulę w różnych pokojach w domu. Galen nie mógł uwierzyć w to, co usłyszał i poprosił o obejrzenie jednej z cebul, pod mikroskopem. W rezultacie odkrył, że wirusy grypy są przyklejone do cebuli, i to uratowało tę rodzinę”.

Za swój oryginalny wpis dotyczący magicznych właściwości cebuli, która pomoże również na koronawirusa, celebrytka została nominowana do Biologicznej Bzdury Roku 2020.


Mariusz Pudzianowski

Ten znany polski zawodnik MMA również zabrał głos w sprawie koronawirusa. Na początku trwania pandemii zamieścił on na swoim profilu na Facebooku krótką instrukcję, co należy zrobić, aby wyleczyć się z COVID-19. Na swoim portalu napisał:

"Jak wyleczyć się z wirusa COVID-19! 1. Odkręcamy telewizor. 2. Otwieramy okno. 3. Sprawdźmy, czy nie ma nikogo pod oknem. 4. Wywalamy telewizor. Dziękuję za uwagę. Jesteście już zdrowi!" - napisał Pudzianowski.

Wiele fanów zareagowało na ten wpis, gdzie część była zgodna z jego radami, inni natomiast stwierdzili, że nie powinien się wypowiadać na temat, o którym nie ma pojęcia.


Inne oryginalne wypowiedzi

Z kolei Mateusz Janusz z duetu „FitLovers”, którego można było niedawno oglądać wraz z partnerką w programie „Dance, Dance, Dance” uważa, że patogen ten ginie w wysokiej temperaturze. W związku z tym zalecił on pić dużą ilość ciepłej herbaty oraz nawadniać organizm. Baron i Blanka Lipińska również wypowiedzieli się na temat obecnych obostrzeń. Na Instagramie można zauważyć ich zdjęcie w maseczkach, jednak odradzają oni noszenia ich na co dzień. Para ta uważa, że u osób zdrowych obniżają one odporność i bardziej szkodzą, niż pomagają.

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja