Roksana Węgiel przerywa karierę. Co wpłynęło na jej decyzję?


                    Roksana Węgiel przerywa karierę. Co wpłynęło na jej decyzję?
10Sty

Mało który nastolatek może pochwalić się tak dużymi sukcesami, jak Roksana Węgiel. Czternastolatka zachwyciła swoim głosem publiczność z całej Europy zajmując pierwsze miejsce w konkursie Eurowizji dla dzieci. Jej grafik zapełniony jest koncertami i wydarzeniami. To dlatego fanów młodziutkiej gwiazdy tak zdziwiła jej decyzja o tymczasowym zawieszeniu kariery.


Roxie wyjawiła swoje plany na najbliższy czas w rozmowie z dziennikarzem magazynu ,,Flesz". Nastolatka podzieliła się radością, jaką napawa ją myśl o nadchodzących narodzinach jej młodszego brata. Roksana nie wyobraża sobie nie spędzić tego wyjątkowego czasu w domu z rodzicami i ośmioletnim bratem Maksymilianem.

Młodziutka wokalistka powiedziała:

,,Gdy Tymek pojawi się na świecie, to wezmę przynajmniej miesiąc wolnego. Chcę spędzić czas z nowym braciszkiem, pochodzić na spacery, pozachwycać się nim".

To posunięcie bardzo dobrze świadczy o Roksanie, która niezmiennie jest obiektem komentarzy internautów. Wiele osób twierdzi, że nastolatka powinna skupić się na nauce, a nie na karierze. Jej rodzicom zarzuca się z kolei, że nie dbają o to, by Roxie miała normalne dzieciństwo. Sama zainteresowana przyznała zaś, że ma indywidualny tok nauki, który jest podporządkowany koncertom.

Wbrew obiegowej opinii nie znaczy to jednak, że dziewczyna nie uczy się. Roksana uważa wręcz, że uczy się więcej niż koledzy i koleżanki, bo samodzielne przyswajanie wiedzy jest trudniejsze niż na lekcjach. Nie zmienia to faktu, że póki co Roksana po prostu nie ma czasu na książki. W wywiadzie powiedziała:

,,Na razie rzeczywiście ciągle mi brakuje czasu. W szkole mam indywidualny tok nauczania. Spotykam się z nauczycielami i oni wyznaczają materiał, którego mam się nauczyć. Gdy się nauczę, to zdaję egzaminy. To jest chyba trudniejsze niż codzienna nauka, bo wymaga więcej samodyscypliny i samozaparcia, żeby w trasie się uczyć".Być może krótka przerwa od kariery wokalnej pozwoli Roksanie nie tylko nacieszyć się rodziną, ale także nadrobić zaległości w nauce. Młodej piosenkarce gratulujemy drugiego brata! Ciekawe, czy Tymon pójdzie w ślady uzdolnionej siostry....

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja