Agnieszka Woźniak-Starak żegna męża pięknymi, wzruszającymi słowami


                    Agnieszka Woźniak-Starak żegna męża pięknymi, wzruszającymi słowami
29Sie

Agnieszka Woźniak-Starak z pewnością przeżywa koszmar. Jej małżeństwo trwało zaledwie trzy lata. Wczoraj (28.08.2019) wypadała trzecia rocznica ślubu Agnieszki i Piotra.

Dziś o godzinie 19.00 odbędzie się msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka.

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała w dzisiejszym wydaniu “Gazety Wyborczej” nekrolog, na którym napisane są wzruszające słowa pożegnania do zmarłego męża.

- Jesteś miłością mojego życia. Na zawsze. Żegnaj Kochanie i daj mi, proszę, siłę, żebym mogła to przetrwać. Tylko Twoja – napisała Agnieszka Woźniak-Starak.

Rodzice pożegnali Piotra pięknymi słowami:

- Piotr kochał życie, życie kochało jego. Jego pełnię przeżywał nawet w chwili śmierci. Żył szybko, jakby wiedział, że musi się spieszyć. Nie potrafił i nie chciał być sam. Kochał ludzi, uwielbiał być z nimi - napisali jego rodzice Anna i Jerzy Starakowie, żona Agnieszka oraz rodzeństwo w całostronicowym nekrologu.

- Chcielibyśmy cofnąć czas, powiedzieć rzeczy niewypowiedziane, wysłuchać, czego nie zdążył wyraził, coś dokończył, zamknął. Los pozostawił jednak niedomknięte drzwi. Piotr, przechodząc przez nie, wciąż z nami będzie. Jeżeli Piotr nie zdążył komuś podziękować, kogoś przeprosić - robimy to w jego imieniu - dodali.

Pożegnalne słowa Magdy Boczarskiej

Na uwagę zasługuje również wpis na Instagramie Magdy Boczarskiej. Piotr był dla niej bardzo bliską osobą. Jak sama twierdzi, pomógł jej spełnić marzenia. Podobno lubił spełniać marzenia innych osób. Boczarska jest mu wdzięczna za to, że wierzył w nią nawet wtedy, kiedy inni wątpili.


“Byłeś jedną z najważniejszych i najbliższych osób w moim życiu. I jednym z piękniejszych ludzi, jakich poznałam. Dziękuje Ci za to, że wierzyłeś we mnie jak nikt nigdy dotąd. To zaszczyt, że mogłam Cię poznać. “ - pisze Magda Boczarska na Instagramie.

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja