Madonna skończyła 61 lat. Zdradziła tajemnicę swojego młodego wyglądu!


                    Madonna skończyła 61 lat. Zdradziła tajemnicę swojego młodego wyglądu!
28Sie

Madonna ma już 61 lat, mimo to zachwyca swoją urodą i figurą na każdym teledysku i sesji zdjęciowej. Jak to robi, że nadal wygląda tak świetnie?

Madonna zdradza w wywiadzie tajniki swojego młodego wyglądu, wpływa na to kilka czynników.

Dieta

Madonna przez wiele lat miała swojego osobistego szefa kuchni, którym był Mayumi Nishimura, jest on Japończykiem, który jest znany jako guru zdrowia. Kucharz napisał nawet książkę, a Madonna stworzyła do niej przedmowę, w jej fragmencie czytamy:

„Nie tylko jesteś najlepszym szefem kuchni na świecie… Twoje niesamowite jedzenie pomogło mi być szczęśliwszą, zdrowszą osobą, zrównoważoną ciałem i umysłem”.

Nishimura popiera makrobiotyczny styl życia, dzięki jego kuchni piosenkarka cieszyła się zdrowymi i zrównoważonymi posiłkami.

Madonna zaznacza, że jej plan żywieniowy to styl życia, a nie plan odchudzania. Zgodnie z jej zasadami 40-60% posiłków powinno składać się z produktów pełnoziarnistych, 30% z lokalnych upraw sezonowych a reszta z fasoli i warzyw morskich.

Kilka razy w tygodniu powinno się jeść także ryby, owoce morza, owoce i orzechy.

Powyższy plan został opracowany w XX wieku przez japońskiego filozofa George’a Ohsawę.

Ruch

Madonna stawia na pilates. Aby go uprawiać, niepotrzebna jest kondycja ani silne mięśnie, wszystko przychodzi z czasem. Dodatkowo jest to na tyle statyczny i spokojny trening, że można wykonywać go w każdym wieku. Ogólnym celem pilatesu jest uzyskanie harmonii duszy z ciałem.

Piosenkarka może pochwalić się do dziś idealnym brzuchem z widocznie wyrzeźbionymi mięśniami.

Zastrzyki

Piosenkarka przyznała się do korzystania z medycyny estetycznej. Madonna mówi, że nie przepada za swoją zniszczoną czasem twarzą. Dobry wygląd piosenkarka z całą pewnością zawdzięcza zastrzykom z kwasu hialuronowego. Taki zabieg powinno się go powtarzać raz na około 3 lata, gdyż efekty nie są na stałe.

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja