Jak skutecznie spławić nachalnego faceta? Poznaj te triki!

Jak skutecznie spławić nachalnego faceta? Poznaj te triki!

Popularnym wśród mężczyzn powiedzeniem jest, że kobiety mówiąc „nie” myślą „tak”, ponieważ chcą uchodzić za bardziej niedostępne. Jednak kobieca rzeczywistość wygląda inaczej, znamy znaczenie słów, które wypowiadamy. Jak się pozbyć nachalnego faceta, który nie zwraca uwagi na Twoje odmowy?

Zdjęcie Jak skutecznie spławić nachalnego faceta? Poznaj te triki! #1

Dzieci jako straszak? To działa!

Nawet jeśli nie posiadasz pociech, a nie masz ochoty na podryw danego mężczyzny, powiedz, że nie masz czasu na randki, bo musisz zajmować się dwójką dzieci. Im większą liczbę podasz, tym lepiej zadziała, tylko nie przesadź, żeby się nie zorientował, że kłamiesz. Faceci na imprezach zazwyczaj nie szukają kobiet z dziećmi.

Gdy obrączka to za mało

Zdarza się, że faceci podrywają nas mimo widocznej obrączki na palcu. Często myślą, że to zwykły pierścionek, ale często też zwyczajnie nie szanują instytucji małżeństwa. Kiedy mężczyzna mimo obrączki próbuje wymusić na Tobie numer telefonu, podaj mu numer męża i powiedz, żeby najpierw jego zapytał o pozwolenie, brutalne, ale działa.

Impreza z koleżanką

Zdarza się, że masz ochotę na babski wieczór, wychodzisz z koleżanką, ale nie możecie opędzić się od nachalnych facetów. Udawajcie, że jesteście parą i nie macie ochoty na męskie towarzystwo! Faceci będą zaskoczeni i oszołomieni, ale odpuszczą.

Zdjęcie Jak skutecznie spławić nachalnego faceta? Poznaj te triki! #2

Nie dawaj prawdziwego numeru telefonu

Jeśli mężczyzna prosi Cię o numer telefonu i nie przyjmuje odmów, zwyczajnie podaj mu zmyślony numer. Wystarczy, że podyktujesz z uśmiechem z pamięci swój telefon i przekręcisz ostatnią cyferkę. Chłopak odejdzie zadowolony, a Ty masz spokój.

Odwróć się na pięcie i odejdź

Być może to nie jest dobre rozwiązanie na cały wieczór, ale sposób jest na tyle dosadny, że zadziała od razu. Gdy na imprezie bądź przy barze podejdzie do Ciebie mężczyzna, z którym nie masz ochoty rozmawiać, zwyczajnie zrób zdziwioną minę, odwróć się na pięcie i odejdź bez słowa. Taki kosz natychmiastowo rani ego faceta na tyle, że już na Ciebie nie spojrzy tego wieczoru.

Elżbieta

true

Polecane