Czym Céline Dion tłumaczy swoją chorobliwą chudość? Nikt jej nie uwierzył

Czym Céline Dion tłumaczy swoją chorobliwą chudość? Nikt jej nie uwierzył
09Lip

Kanadyjska diwa przyzwyczaiła nas do swojej szczupłej sylwetki, ale to, co ostatnio się z nią dzieje, wzbudza już powszechny niepokój. Fani Céline Dion, którzy od lat śledzą jej karierę, są pewni, że gwiazda cierpi na anoreksję. Rzeczywiście, zdjęcia Dion z ostatniego pokazu mody w Paryżu, dają do myślenia.

Gwiazda zaprezentowała się w sukniach od najlepszych projektantów, ale to nie ubiór przyciągnął uwagę wszystkich, ale zapadnięta twarz i klatka piersiowa pięćdziesięciojednoletniej piosenkarki.

Zdaniem ludzi z najbliższego otoczenia Céline, jej problemy zdrowotne zaczęły się trzy lata temu po śmierci ukochanego męża i wieloletniego menedżera w jednym, René Angėlila. Niedługo po pogrzebie René, zmarł także jeden z braci Dion. Wyglądało na to, że piosenkarka uporała się z bolesnymi przeżyciami, zaczęła na nowo koncertować, jeszcze bardziej zainteresowała się modą, a cały wolny czas poświęcała trzem synom.

Dlaczego gwiazda wygląda w ten sposób?

Dodatkowo, Céline znalazła nową pasję - taniec i sport. To właśnie na intensywne treningi Céline zrzuca odpowiedzialność za swój mizerny wygląd. Kanadyjka trenuje pod okiem instruktora Pepe Muñoza, z którym spędzają razem tyle czasu, że nawet posądza się ich o romans, choć tancerz jest młodszy od Céline aż o dwadzieścia sześć lat. Co prawda sama zainteresowana wyśmiała te plotki, ale faktem zostaje, że wygląd Céline wzbudza niepokój. Dodatkowo, nowy styl ubierania się diwy tylko dolewa oliwy do ognia. Kuse sukienki eksponują chorobliwie chude nogi, a głębokie dekolty wystające obojczyki i kości klatki piersiowej.

Nie przyznaje się do anoreksji

Niemniej, gwiazda nie przyznaje się do anoreksji i w wywiadach uparcie powtarza, że czuje się świetnie, pięknie i kobieco, a jej wyjątkowo szczupłe ciało to efekt tylko i wyłącznie sportu, a nie zaburzeń odżywiania.


Z jednej strony miło jest czytać o kimś, kto jest zadowolony ze swojego wyglądu, bo samoakceptacja jest bardzo ważna, ale z drugiej strony argumentacja Céline Dion nikogo nie przekonuje... Miejmy nadzieję, że jedna z najlepszych wokalistek świata rzeczywiście jest tylko uzależniona od tańca, choć znawcy tematu nie mają wątpliwości, że chodzi o anoreksję.

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ