8 modelek PLUS SIZE, które robią szał na Instagramie! Tak powinna wyglądać prawdziwa kobieta?

8 modelek PLUS SIZE, które robią szał na Instagramie! Tak powinna wyglądać prawdziwa kobieta?
17Cze

Mówiąc o modelkach duża ilość osób ma przed oczami szczupłą kobietę z długimi nogami oraz idealną figurą. Okazuje się jednak, że świat zaczyna również zwracać uwagę na kobiety plus size i to one w tych czasach robią największy szał w mediach społecznościowych. Poznaj modelki plus size, które zrobiły niesamowitą karierę i stały się numer 1 na Instagramie!

Zdjęcie 8 modelek PLUS SIZE, które robią szał na Instagramie! Tak powinna wyglądać prawdziwa kobieta? #1

Marquita Pring

Swoją karierę z modelingiem rozpoczęła w wieku 15 lat. Od samego początku można było zauważyć w niej potencjał. Jej kariera rozwinęła się jednak błyskawicznie po tym, jak wzięła udział w pokazie mody Jeana Paula Gaultiera w Paryżu. Następnie stała się twarzą marki Levi’s przez dwa sezony.

Ashley Graham

Można ją zobaczyć na okładkach przeróżnych magazynów – Elle, Vogue czy Glamour. Brała udział w wielu kampaniach, między innymi dla marki Levi’s. Całą swoją karierę rozpoczęła w 2001 roku.

Fluvia Lacerda

Brazylijska piękność, która została odkryta w momencie jazdy autobusem w Nowym Jorku. Brała udział w sesji zdjęciowej do okładki włoskiego Vogue. Jej sesje zdjęciowe mają miejsce na całym świecie. W 2011 roku została okrzyknięta Modelką Plus Size Roku.

Philomena Kwao

Do Nowego Jorku przeprowadziła się w 2013 roku i bardzo szybko zaczęła karierę jako modelka. Swojej pracy nie traktuje jednak jako samo źródło dochodu, ale również stara się działać w imię praw kobiet oraz walczy z problemem związanym z podziałem w świecie modelingu. Poprzez swoją pracę pragnie nauczyć miłości i akceptacji do samego siebie.

Tess Holliday

Początki kariery Tess nie były łatwe. W wieku 15 lat została odrzucona w castingu przez swój wzrost oraz wagę. Latami pracowała nad swoją pewnością siebie. Pracowała jako makijażystka oraz fryzjerka. Jej kariera rozpoczęła się dopiero w 2011 roku. Od tamtej pory współpracowała z wieloma znanymi markami.

Candice Huffine

Swój pierwszy kontrakt podpisała w 2000 roku i od tamtej pory przekracza kolejne bariery w modelingu. Współpracowała z największymi projektantami oraz ikonami mody. Stała się pierwszą modelką plus size, która została uwzględniona w Kalendarzu Pirelli.

Saffi Karina

Dzięki swojej karierze oraz profilu na Instagramie stara się rozprzestrzenić akceptację dla różnych rozmiarów ciała. Zorganizowała Curve Project London w celu zrozumienia jak piękne i ważne są kształty oraz wielkości ciała i jak bardzo potrzebna jest akceptacja wśród ludzi.

Jennie Runk

Już jako 14-latka rozpoczęła karierę modelki. Do świata plus size dołączyła jednak później, kiedy zaczęła przybierać na wadze. To jednak nie powstrzymało jej przed osiągnięciem sukcesu. Stała się twarzą letniej linii strojów kąpielowych marki H&M w 2013 roku, co zmieniło opinię publiczną na temat standardów piękna oraz zwiększyło akceptację.

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja