Metamorfozy w “Projekt Lady”! Niektóre uczestniczki załamane, widzowie też

Metamorfozy w “Projekt Lady”! Niektóre uczestniczki załamane, widzowie też
11Cze

Nowa edycja “Projekt Lady” jest emocjonująca od samego początku. Wczoraj jednak wyemitowany został odcinek, który był chyba najtrudniejszym jak do tej pory czasem dla obecnych tam dziewczyn. Chodzi o metamorfozy, które były dla nich bardzo trudne.

Dziewczyny musiały się pożegnać z doczepianymi włosami, sztucznymi rzęsami i zniszczonymi końcówkami. Niektóre miały z tym duży problem. Zdecydowana większość doceniła jednak pracę stylistów.

Widzowie programu pod postem na Instagramie “Projekt Lady” wyrazili swoje niewybredne opinie. Wiele osób uważa, że dziewczyny wyglądają o wiele starzej po tych metamorfozach.

“Każda z nich wygląda PO starzej o 30lat niż PRZED.”

“huh.. postarzają o conajmniej 10-15 lat..”

“Ladne wlosy wszystkie dziewczyny maja, o wiele lepiej niz przed, natomiast te stroje to mogliby dopasowac adekwatnie do wieku. Dziewczyny maja 20 lat, a nie 40.”Natalia Lieber

Duża metamorfozę przeszła Natalia Lieber. Musiała się bowiem pozbyć swoich doczepianych włosów, których było naprawdę sporo. Co ciekawe, po zdjęciu doczepów jej włosy wcale nie straciły na urodzie. Nie zabrakło jednak łez.

Zdaniem wielu, Natalia wygląda teraz o niebo lepiej. Sama jednak nie mogła się do końca przekonać do nowego wizerunku.

Liubov Miruk

Liubov, której pracą jest taniec w nocnych klubach, również wygląda teraz na kobietę z klasą. Na szczęście, jej nowy wizerunek spodobał się jej od razu. A Wy co sądzicie?

Agata Mielcarz

Na uwagę zasługuje też Agata Mielcarz, której styl był dość chłopięcy. Agata w nowym wydaniu zachwyca! Widać jej ładne. Kobiece rysy twarzy i delikatną cerę.

Sandra Marmon

Sandra podczas metamorfozy była zrozpaczona. Fryzjer uparł się bowiem, że zetnie jej włosy. Zrobił to i chwała mu za to. Sandra wygląda teraz delikatniej, piękniej i bardziej kobieco. Podczas metamorfozy nie przestawała jednak płakać.

Dominika Wiacek

Dominice, jak sama stwierdziła, przed metamorfozą nie podobało się nic w jej wyglądzie. Jednak po przemianie na jej twarzy zagościł piękny uśmiech. Widać było, że dziewczyna zachwycona jest swoim nowym wydaniem.

Najgorzej metamorfozę przeżyła Małgorzata Bartnik. Musiała przez to odejść z programu. Nie potrafiła powstrzymać złości i wyładowała ją na koleżankach.

WSZYSTKIE METAMORFOZY ZNAJDZIECIE NA INSTAGRAMIE "PROJEKT LADY" - LINK.

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja