Kto wystąpi w nowym “Tańcu z Gwiazdami”? Pavlović zdradziła co nieco!

Kto wystąpi w nowym “Tańcu z Gwiazdami”? Pavlović zdradziła co nieco!
20Maj

“Taniec z Gwiazdami” to program, który towarzyszy nam od lat. Pierwsza edycja odbyła się w 2005 roku w TVN. Teraz emitowany jest przez telewizję Polsat. Jeszcze w tym roku czeka nas 10 edycja.

Dziewiąta edycja “Tańca z Gwiazdami” zaskoczyła nas przede wszystkim tym, kto w niej wystąpił oraz wysokim poziomem. W programie wzięły udział osobowości internetowe, sportowcy, aktorzy i celebryci.

Początkowo największe emocje wzbudzała Justyna Żyła. Jej taneczne umiejętności pozostawiały wiele do życzenia, jednak nadrabiała autentycznością i wrażliwością. Dlatego też doszła dość daleko.

Podobnie było w przypadku Tomasza “Gimpera” Działowego. On radził sobie w tańcu o wiele lepiej, jednak opinie jury często były nieprzychylne. Pomimo tego, rzesza jego fanów pozwoliła mu zagościć w programie aż do samego finału. Ostatecznie jednak wygrała Joanna Mazur.

10 edycja “Tańca z Gwiazdami” - kto weźmie udział?

Już wiemy, że są plany emisji kolejnej edycji programu tej jesieni. Kto w niej wystąpi? Na razie nic nie wiadomo na ten temat oficjalnie. Jednak Ivona Pavlović zdradziła, kogo najchętniej zobaczyłaby w 10 edycji popularnego tanecznego programu."Jest wiele osób, które bym widziała. Byłabym bardzo ciekawa Beaty Kozidrak. To jest kobieta z charakterem, z charyzmą, fajnie wygląda i jest ciekawa. Z mężczyzn mam kilka typów, bardzo bym chciała zobaczyć Krzysztofa Hołowczyca, ale on się nie daje namówić."

Myślicie, że uda się zaprosić do programu te gwiazdy? A może macie własne typy kolejnych uczestników?

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja