Atmosfera gęstnieje! Marlena zdecydowała się opuścić Big Brothera. Justyna karnie nominowana!

Atmosfera gęstnieje! Marlena zdecydowała się opuścić Big Brothera. Justyna karnie nominowana!
29Mar

Nowa edycja Big Brothera przyciąga dużą uwagę widzów. Już po dwóch tygodniach pobytu w domu jedna z uczestniczek zdecydowała się opuścić dom Wielkiego Brata. Na tym jeszcze nie koniec! Karną nominację otrzymała Justyna Żak za złamanie regulaminu domu!

Odejście z domu

Marlena Klimczyk już w poprzednim tygodniu rozmyślała na temat odejścia z programu. Kobieta silnie tęskni za dziećmi, a dodatkowo nie czuje się dobrze w domu. Stwierdziła, że dalszy pobyt będzie ją zmuszał do bycia nienaturalną, a tego zdecydowanie nie chce.

Kilka słów otuchy znalazła podczas rozmowy z Łukaszem i Tomkiem, którzy starali się pocieszyć uczestniczkę. Decyzja jednak zapadła i Marlena zdecydowała się opuścić dom Wielkiego Brata.

Karne nominacje

Jak co tydzień, uczestnicy głosują na mieszkańców domu, którzy według nich powinni puścić program. Podczas pierwszych nominacji dom opuściła Natalia. W tym tygodniu nominowany został Tomasz oraz Łukasz. Okazuje się jednak, że dołączyła do nich Justyna – YouTuberka, która znana jest pod nazwą Juszes.

26-latka złamała regulamin, który wyraźnie zabraniał rozmów na temat potencjalnych finalistów programu oraz zasłaniania mikroportu i szeptania między domownikami. Początkowo odpowiedzialność za złamanie regulaminu mieli ponieść wszyscy, ale ostatecznie ogłoszono decyzję, że Justyna zostaje karnie nominowana do odejścia z programu.

Wynik dotyczący opuszczenia domu przez jednego z nominowanych będziemy mogli poznać już w niedzielę!

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja