„M jak miłość” - znany piosenkarz wystąpi w kolejnych odcinkach!

„M jak miłość” - znany piosenkarz wystąpi w kolejnych odcinkach!
11Sty

„M jak miłość” to jedne z najpopularniejszych seriali w Polsce o wielu lat. Producenci jednak postanowili jeszcze bardziej zadowolić widzów. W kolejnych odcinkach serialu pojawi się bowiem znany piosenkarz!

Zdjęcie „M jak miłość” - znany piosenkarz wystąpi w kolejnych odcinkach! #1

Sławomir Uniatowski będzie nową gwiazdą serialu „M jak miłość”. Jak poinformował Super Express, piosenkarz pojawi się w życiu Asi (Barbara Kurdej-Szatan). Jego pojawienie się w serialu i w życiu Asi jeszcze bardziej popląta już skomplikowane losy bohaterki.

Zdjęcie „M jak miłość” - znany piosenkarz wystąpi w kolejnych odcinkach! #2
Źródło:https://pl.wikipedia.org/wiki/S%C5%82awek_Uniatowski#/media/File:S%C5%82awek_Uniatowski_by_Robert_Wola%C5%84ski.jpg

Asia po stracie partnera wciąż nie ułożyła sobie życia z żadnym mężczyznom, choć ich w jej otoczeniu nie brakuje. Sławomir Uniatowski będzie kolejnym mężczyzną w jej życiu. Czy coś z tego wyjdzie?

Piosenkarz pojawił się już na planie serialu, ale na odcinki z jego udziałem będziemy musieli jeszcze poczekać. Warto zauważyć, że będzie to jego absolutny debiut na planie. Myślicie, że piosenkarz odnajdzie się w nowym zajęciu?

Źródło zdjęć:

Instagram: https://www.instagram.com/p/BhlVr-BAV2w/

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja