W kilka miesięcy zrzuciła ponad 35 kg! Wszystko dzięki tym zmianom w diecie!

W kilka miesięcy zrzuciła ponad 35 kg! Wszystko dzięki tym zmianom w diecie!
16Gru

Zmiana swojego ciała i zrzucenie kilku kilogramów wydaje się bardzo łatwe, ale każdy z nas wie, że wymaga to wielkiego zawzięcia i mobilizacji. Musimy kontrolować swoje zachcianki i faktycznie trzymać się postanowień. Niektórzy nadal szukają sposobu, który rzeczywiście pomoże w schudnięciu, a więc poznaj Jenne Jameson, która w kilka miesięcy straciła ponad 35 kilogramów!

Jenna nie była zadowolona ze swojego wyglądu, a więc postanowiła coś z tym zrobić. Na swoim profilu na Instagramie dzieli się swoimi postępami w pracy nad ciałem oraz motywuje innych, którzy, tak jak ona, marzą o pozbyciu się niepotrzebnych kilogramów.

Na początku grudnia podzieliła się zdjęciem w piżamie, która jeszcze rok temu była na nią idealna. Teraz różnica w rozmiarze jest ogromna i widoczna gołym okiem. Dzięki czemu zawdzięcza taki wygląd? Jenna przeszła na dietę ketogeniczną, która polega na unikaniu węglowodanów.

Ludzie ciągle zadają mi pytanie, w jaki sposób pozostaję zmotywowana i nie oszukuję na #keto… cóż, dokładnie to jest moją motywacją. Ten komplet piżamy w rozmiarze XXL, który był na mnie dopasowany w zeszłe święta. Nic nie motywuje mnie bardziej, niż zauważanie postępów, nawet tych najmniejszych polepszeń. - dzieli się w opisie zdjęciach

Zdjęcie W kilka miesięcy zrzuciła ponad 35 kg! Wszystko dzięki tym zmianom w diecie! #1
https://www.instagram.com/p/BrGE3EuFIFg/

Na czym polega dieta?

Jak już wcześniej zostało wspomniane, dieta odrzuca węglowodany. Posiłki nie są trudne do przygotowania, a kiedy ma się mało czasu, to sama Jenna zdradza, że można kupić gotowe jedzenie. Na swoim Instagramie o nazwie ketocantlose dzieli się szczegółami diety oraz prezentuje posiłki, które sama je.

Zdjęcie W kilka miesięcy zrzuciła ponad 35 kg! Wszystko dzięki tym zmianom w diecie! #2
https://www.instagram.com/p/Bqn0yPYBK8F/

Dieta ketogeniczna należy do grup diet niskowęglowodanowych, która opiera się na zastępowaniu węglowodanów tłuszczami. Należy spożywać posiłki, które łącznie nie będą przekraczać 50g węglowodanów dziennie. Dlatego też potrzebny jest tłuszcz zwierzęcy, ale również i roślinny, który zastąpi braki węglowodanów. Organizm w końcu musi czerpać z czegoś energię. Dieta wymaga sporej uwagi i poświęceń, ale z pewnością będzie można zaobserwować efekty oraz jest zaliczana do zdrowotnych diet.

UWAGA: na początkowym etapie diety mogą wystąpić bóle głowy, zmęczenie, zły nastrój oraz problemy z koncentracją, co może zniechęcić do kontynuowania diety, ale z czasem dolegliwości ustępują. Jest to spowodowane tym, że rozpoczynając dietę nasza wątroba, spalając wolne kwasy tłuszczowe, wytwarza ciała ketonowe, które we współpracy z kwasami tłuszczowymi stają się energią dla organizmu. Po sześciu dniach pojawia się stan ketogenezy (synteza ciał ketonowych) i po tym właśnie czasie występują te dolegliwości.

Mimo wszystko dieta jest skuteczna i pozwala na pozbycie się zbędnych kilogramów. Dodatkowo nie odczuwa się głodu i pozwala w zdrowy sposób wskoczyć w mniejszy rozmiar.

Porady i przygotowywane przez kobietę posiłki możesz obserwować tutaj:

https://www.instagram.com/ketocantlose/?utm_source=ig_embed

Źródło zdjęć:

https://www.instagram.com/p/Bqn0yPYBK8F/

https://www.instagram.com/p/Bq3DG4rB9PX/

https://www.instagram.com/p/BrGE3EuFIFg/

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja