Twój znak zodiaku ujawnia twoje negatywne cechy charakteru!


                    Twój znak zodiaku ujawnia twoje negatywne cechy charakteru!
29Lis

Twój znak zodiaku ujawnia twoje negatywne cechy charakteru!

Baran

Baran zbyt często wpada w furię. Myśli wtedy tylko o tym, aby wyładować swoje emocje, zamiast zwrócić uwagę na to, że rani innych swoim zachowaniem. Choć na co dzień stara się być spokojny, czasami ujawnia swoją bezwzględność.

Byk

Byk na ogół jest miły i pokojowy. Jednak jeden krzywy ruch z twojej strony, a nie wybaczy ci tego do końca życia. Byki potrafią być niesamowicie złośliwe i zazdrosne.

Zdjęcie Twój znak zodiaku ujawnia twoje negatywne cechy charakteru! #1

Bliźnięta

Bliźnięta są trochę przewrażliwione na swoim punkcie. Z tego powodu często bywają niesprawiedliwe w stosunku do innych. W nerwach potrafią wyładowywać się na swoich bliskich.

Rak

Raki to osoby bardzo pesymistyczne. Ich pesymizm zaraża! Widzą świat tylko w czarnych barwach i bez powodu robią afery.

Lew

Lwy bywają zbyt zapatrzone w siebie. Często się również wywyższają, na innych patrząc z góry. Lwy dodatkowo za bardzo się zamartwiają i obarczają swoimi problemami innych.

Panna

Pannom zdecydowanie brakuje luzu i poczucia humoru. Obrażają się o byle co, a to świadczy często o ich niedojrzałości i zapatrzeniu w siebie.

Zdjęcie Twój znak zodiaku ujawnia twoje negatywne cechy charakteru! #2

Waga

Waga nie jest stała ani w uczuciach, ani w postanowieniach. Ma słabą silną wolę i często poddaje się zanim cokolwiek zacznie. Przez to sprawia wiele problemów sobie i bliskim.

Skorpion

Ze skorpionem lepiej żyć w zgodzie. Jeśli kogoś nie lubi, będzie mu o tym przypominał na każdym kroku. Jest wtedy złośliwy, czepia się o wszystko i nie wykazuje krzty zrozumienia dla drugiej strony.

Zdjęcie Twój znak zodiaku ujawnia twoje negatywne cechy charakteru! #3

Strzelec

Słomiany zapal to drugie imię Strzelca. Chwyta się wszystkiego, ale nigdy nie doprowadza tego do końca. Strzelec wiele również obiecuje, ale rzadko zdarza mu się dotrzymać słowa.

Koziorożec

Koziorożce są ambitne. Za bardzo ambitne. Skutkuje to tym, że dążą do celu po trupach. Dla nich najważniejsze jest osiągnięcie wyznaczonego celu.

Wodnik

Dla wodnika najważniejsze jest jego własne dobro. Najbardziej na świecie cenią sobie swobodę i nigdy nie chodzą na kompromisy.

Ryby

Ryby mają jedną, ale poważną wadę – zamiłowanie do używek. Jednym zabawa w końcu zaczyna się nudzić, ale inni mogą popaść w uzależnienie.

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja