4 grudnia - imieniny Barbary – znaczenie i pochodzenie imienia

4 grudnia - imieniny Barbary – znaczenie i pochodzenie imienia
26Lis

Pochodzenie imienia Barbara

Barbara to imię pochodzenia greckiego, które brzmiało barbaros (barbarzyński, niegrecki, obcy).

Osobowość

Zdjęcie 4 grudnia - imieniny Barbary – znaczenie i pochodzenie imienia #1

Barbara jednak niewiele ma wspólnego z oryginalnym znaczeniem jej imienia. Kocha otaczać opieką bliskich, jest ciepła i troskliwa. Jest bardzo uczuciowa, ale równie mocno ceni sobie swobodę. Bywa nadpobudliwa, ale ma to związek z tym, że zawsze chce, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Barbara bywa też kapryśna i lubi zamykać się w swoim świecie. Jeśli jej na to pozwolisz, to gdy z niego wróci, na pewno będzie mieć o wiele więcej pozytywnej energii, którą cię obdarzy.

Związek

Barbara lubi opiekować się bliskimi, ale sama również tego oczekuje. Jej oczekiwania są czasami ponadprzeciętnie wysokie, ale zawsze się odwdzięcza. Urok, atrakcyjność i charyzma Basi przyciąga do niej wielu adoratorów. Ta jednak starannie wybiera sobie partnera. Potrzebuje silnego, stanowczego, ale i opiekuńczego partnera, który da jej poczucie bezpieczeństwa. Lekkoduchy i nieudacznicy nie mają czego u niej szukać.

Zdjęcie 4 grudnia - imieniny Barbary – znaczenie i pochodzenie imienia #2

Życie towarzyskie

Basia często jest skryta i spokojna. Nie lubi być w centrum zainteresowania i raczej stroni od tłumów. Kocha spędzać czas w małym gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Jej znajomi nie mają z nią jednak lekko. Barbara szybko się obraża i rzadko cokolwiek wybacza. Sama jednak również uważa, aby nikogo nie zranić i nie wprowadzić w zły nastrój.

Praca

Basia doskonale nadaje się na stanowisko medyczne lub artystyczne. Kocha opiekować się ludźmi i rozwijać swoje artystyczne pasje. Jednak, aby być w pracy wydajna, musi mieć swobodę działania – szef powinien pozwolić jej na rozwinięcie skrzydeł.

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ