Pamiętasz Klaudię Kulawik z „Mam talent”? Zobacz jak dziś wygląda i śpiewa!


                    Pamiętasz Klaudię Kulawik z „Mam talent”? Zobacz jak dziś wygląda i śpiewa!
08Paź

Klaudia Kulawik była objawieniem programu „Mam talent”. Mała, delikatna dziewczynka z potężnym głosem zachwyciła publiczność swoim wykonaniem piosenki Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat”. Od tego wydarzenia minęło już ponad 10 lat. Dziś Klaudia jest piękną dziewczyną i niedawno wydała nowy singiel.

Klaudia Kulawik zajęła 2. miejsce w programie „Mam talent”. Po zakończeniu programu skupiła się jednak na edukacji i nie pojawiała się w mediach. Na szczęście dla nas – nie zrezygnowała z muzyki na dobre. Studiuje wokal na prestiżowej uczelni British and Irish Modern Music Institute i mieszka w Londynie.

Zdjęcie Pamiętasz Klaudię Kulawik z „Mam talent”? Zobacz jak dziś wygląda i śpiewa! #1
Źródło: https://www.instagram.com/p/BmdW8pplOCV/?taken-by=klaudia.kulawik

Klaudia powraca na polską scenę muzyczną z nową piosenką

Klaudia Kulawik sama pisze teksy swoich piosenek oraz muzykę. Na You Tube pojawiła się niedawno jej najnowsza piosenka – Maybe today. Internauci od razu ja pokochali. Zachwyca nie tylko głos, muzyka, ale i uroda młodej artystki.

Pół roku temu Klaudia umieściła na serwisie You Tube inny utwór, którego jest autorką – Follow me. To bardzo rzadkie, aby młoda dziewczyna, osiągająca sukces w programie telewizyjnym nie popadła w samozachwyt. Klaudia na poważnie podchodzi do swojej pasji, jaką jest muzyka i zdecydowanie ma swój własny styl.

Zdjęcie Pamiętasz Klaudię Kulawik z „Mam talent”? Zobacz jak dziś wygląda i śpiewa! #2
Źródło: https://www.instagram.com/p/BlsnynGFt8S/?taken-by=klaudia.kulawik

Jeśli macie ochotę, możecie też posłuchać wywiadu z Klaudią na kanale Lustro:

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja