Bliźniacy z „Dużych dzieci” są już dorośli! Sprawdź jak wyglądają dziś

Bliźniacy z „Dużych dzieci” są już dorośli! Sprawdź jak wyglądają dziś
12Wrz

Program sprzed 13 lat, w którym Wojciech Mann przepytywał mądre dzieciaki cieszył się wielką popularnością. Maluchy zawsze zaskakiwały swojego rozmówcę i publiczność kreatywnymi odpowiedziami. Jednymi z najbardziej popularnych bohaterów byli bracia Królowie – urocze bliźniaki.

Zdjęcie Bliźniacy z „Dużych dzieci” są już dorośli! Sprawdź jak wyglądają dziś #1

Podczas emisji programu chłopcy mieli 9 lat. Pracownicy planu wyznali, że bliźniacy byli niezastąpieni. Chłopcy cechowali się niezwykłym poczuciem humoru, elokwencją i inteligencją. Ich charaktery sprawiały, że program był bardzo chętnie oglądany. Dziś Maciej i Paweł mają 20 lat, ale ich osobowość nie straciła na jakości. Wciąż są zabawni, wygadani i charyzmatyczni.

Zdjęcie Bliźniacy z „Dużych dzieci” są już dorośli! Sprawdź jak wyglądają dziś #2
Źródło: https://www.instagram.com/p/BLeEb9QDfU0/

Wystąpili w programie „Pytanie na Śniadanie”, w którym opowiadali, jak potoczyło się ich życie po „Dużych dzieciach”. Choć po zakończeniu przygody z tym programem chłopcy nie wykorzystali szansy na to, aby być popularni, realizują się i osiągają swoje cele w innych dziedzinach. Najwięcej czasu poświęcają studiom, na których idzie im całkiem nieźle.

W programie śniadaniowym wraz ze sławnymi bliźniakami wystąpił również Robert, który w „Dużych dzieciach” miał pseudonim „kuleczka”. Jak sam przyznaje, czuje duży sentyment oglądając nagrania z programu sprzed lat. Robert opowiedział również o tym, jak wiele godzin trwały nagrania w studio i ile musieli poświęcić na to czasu jako dzieci. Jednak pomimo tego i tak każde z nich z chęcią przychodziło na nagrania.

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ