Rosjanka przemyciła telefon do więzienia i stała się gwiazdą Internetu!

Rosjanka przemyciła telefon do więzienia i stała się gwiazdą Internetu!
10Cze

Rosjanka, Masha Andreeva stała się w swoim kraju celebrytką. Wszystko dzięki temu, że przemyciła do więzienia smarphona i zaczęła publikować zdjęcia na rosyjskim portalu Vkontakte. Jej profil znajdziecie pod tym linkiem.

Zdjęcie Rosjanka przemyciła telefon do więzienia i stała się gwiazdą Internetu! #1
źródło: vk.com

Masha na portalu społecznościowym publikuje zdjęcia z jej codziennego życia w celi wraz z współwięźniarkami. Oprócz dzielenia się swoją codziennością, dziewczyna wykorzystuje tą możliwość do jeszcze jednego celu – prosi swoich fanów o wysyłanie paczek z herbatą, słodyczami i innymi fantami. Jak sama deklaruje, za takie paczki będzie odwdzięczać się swoimi rozbieranymi zdjęciami.

Zdjęcie Rosjanka przemyciła telefon do więzienia i stała się gwiazdą Internetu! #2
źródło: vk.com
Zdjęcie Rosjanka przemyciła telefon do więzienia i stała się gwiazdą Internetu! #3
źródło: vk.com

Masha stała się w Rosji prawdziwą celebrytką. Ma mnóstwo fanów wśród młodzieży, a o swojej odsiadce pisze tak:

"Znajduje się obecnie w więzieniu. Jestem sama sobie winna, bo wpadłam w złe towarzystwo. Jeśli możesz podesłać mi paczkę z herbatą, słodyczami lub papierosami, odwdzięczę się swoimi rozbieranymi zdjęciami".

Zdjęcie Rosjanka przemyciła telefon do więzienia i stała się gwiazdą Internetu! #4

źródło: vk.com

Serwis, na którym swoje życie relacjonuje więźniarka jest w Rosji odpowiednikiem Facebooka. Niestety, śledzić Mashe można jedynie po założeniu konta i zalogowaniu się w serwisie. Oprócz Mashy, na zdjęciach widać wiele różnych dziewczyn. Spędzają one czas w całkiem normalny sposób. Co ciekawe, władze więzienia widzą o wszystkim, widzieli zdjęcia i zdają sobie sprawę z tego, że dziewczyna nielegalnie posiada telefon w celi. Nic jednak z tym nie robią.

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ