Znak zodiaku – w jaki sposób wpływa na Twój związek?

Znak zodiaku – w jaki sposób wpływa na Twój związek?
06Cze

Znak zodiaku w pewnym stopniu określa nasz charakter, potrzeby, wybory i podejście do wielu rzeczy. Ma też wpływ na naszą sferę emocjonalną i życie miłosne. Co Twój znak zodiaku mówi o Twoim związku?

Baran

Osoby te nie mają problemu z byciem singlem. Doskonale radzą sobie same i są samowystarczalne. Kiedy już decydują się na związek, to starają się być mimo wszystko niezależne, co czasami staje się dość obsesyjne, ponieważ nawet w najmniej istotnych sprawach starają się zaznaczyć, że nie są zależne.

Zdjęcie Znak zodiaku – w jaki sposób wpływa na Twój związek? #1

Byk

Potrafisz kochać całym sercem i jesteś w stanie oddać wszystko za szczęście drugiej osoby. W stu procentach angażujesz się w relację i z każdej strony starasz się otoczyć swoją miłość opieką. Ma też to swoje minusy, bo nikt nie chce czuć się osaczony i każdy potrzebuje trochę swobody i przestrzeni.

Zdjęcie Znak zodiaku – w jaki sposób wpływa na Twój związek? #2

Bliźnięta

Jesteś towarzyską osobą, która nie ma najmniejszych problemów, aby nawiązać nowe znajomości. Zawsze jesteś wśród znajomych, z którymi niesamowicie się dogadujesz. Masz jednak w zwyczaju za dużo myśleć o wielu sprawach, zawsze bierzesz pod uwagę wszystkie możliwe opcje i analizujesz je w każdy sposób. Jeśli masz wątpliwości lub coś Ci nie pasuje, to starasz się to wyjaśnić, ale często prowadzi to do konfliktu.

Zdjęcie Znak zodiaku – w jaki sposób wpływa na Twój związek? #3

Rak

Posiadasz złote serce, którym chcesz dzielić się ze wszystkimi. Troszczysz, opiekujesz się i dbasz o swoich bliskich. W życiu kierujesz się sercem, ale ciężko jest Ci zrozumieć, co tak naprawdę czujesz. Brakuje Ci kontroli nad emocjami i zazwyczaj podejmujesz nieprzemyślane decyzje. Przez swoją wrażliwą stronę bardzo łatwo jest Cię zranić, a każde negatywne słowo bierzesz głęboko do serca.

Zdjęcie Znak zodiaku – w jaki sposób wpływa na Twój związek? #4

Lew

Chyba nikogo nie zdziwi, że Lew jest ekspertem w pewności siebie. Doskonale wiesz, co chcesz i po prostu to bierzesz. Wiesz również, kiedy odpuścić i znasz umiar w swoich działaniach. Nie robisz rzeczy, które mogą zniechęcić drugą osobę. Dodatkowo swoją ambicją potrafisz zainteresować drugą osobę i stajesz się dla niej inspiracją.

Zdjęcie Znak zodiaku – w jaki sposób wpływa na Twój związek? #5

Panna

Na początku znajomości Panny bywają skrępowane i małomówne. Z czasem jednak otwierają się i stają się dobrym przyjacielem w związku. Nie interesują Cię mało istotne konflikty i nie szukasz powodów do kłótni. Lubisz próbować nowych rzeczy i odczuwasz niesamowitą radość z drobnych gestów. Dodatkowo, nie jesteś wymagającą osobą. Kontrolę nad emocjami masz opanowaną do perfekcji, a więc w ewentualnych sprzeczkach potrafisz panować nad całą sytuacją.

Zdjęcie Znak zodiaku – w jaki sposób wpływa na Twój związek? #6

Waga

Wagi lubią prowadzić poukładane życie, a więc pragną się zakochać i stworzyć wyjątkowy związek. Masz jednak problem z poukładaniem swoich emocji i myśli. Nie potrafisz i boisz się przeprowadzać poważne rozmowy, dlatego z reguły próbujesz unikać takich sytuacji. Mimo wszystko, idealnie nadajesz się do przyjaźni i małżeństwa.

Zdjęcie Znak zodiaku – w jaki sposób wpływa na Twój związek? #7

Skorpion

Doskonale wiesz, jak rozwiązywać kłopoty. Potrafisz zachować głowę na karku i trzeźwo analizujesz problem, a dzięki temu Twój związek ciągle się rozwija i idzie w dobrym kierunku. Masz jednak problem z okazaniem zaufania i często ulegasz negatywnym myślom.

Zdjęcie Znak zodiaku – w jaki sposób wpływa na Twój związek? #8

Strzelec

Osoby te ciągle są głodne przygód, uwielbiają poznawać nowe miejsca i ludzi, nie lubią stać w miejscu i nie są zainteresowane stabilizacją. Związki przeważnie są krótkotrwałe, ale za to idealnie nadają się na przyjaciół.

Zdjęcie Znak zodiaku – w jaki sposób wpływa na Twój związek? #9

Koziorożec

Posiadasz swoje wymagania, jeśli chodzi o związek i drugą osobę. Skoro ktoś ich nie spełnia, to po prostu nie marnujesz czasu na tę relację. Wiesz jak chcesz, żeby wyglądało Twoje życie i pragniesz, aby dana osoba pasowała do Twoich planów. Decydując się na związek czujesz, że to jest to, czego szukasz.

Zdjęcie Znak zodiaku – w jaki sposób wpływa na Twój związek? #10

Wodnik

Kontrolujesz swoje emocje i nie czujesz potrzeby, aby je okazywać na każdym kroku. Dla otoczenia nie jesteś ciepłą osobą, ale mimo wszystko nie zamierzasz się zmieniać. W związku kontrola nad emocjami pozwala Ci trzeźwo analizować sytuacje i pokonywać przeszkody.

Zdjęcie Znak zodiaku – w jaki sposób wpływa na Twój związek? #11

Ryby

Empatia i wrażliwość to cechy, które doskonale Cię określają. Kochasz ludzi i chcesz im pomagać w każdy możliwy sposób. Twoja życzliwość, niestety, ale naraża Cię na przykre doświadczenia. Szukając miłości możesz spotkać kogoś, kto będzie chciał to wykorzystać i zmanipulować.

Zdjęcie Znak zodiaku – w jaki sposób wpływa na Twój związek? #12
następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja