Świętuj z HELIO na ostro Dzień Pikantnych Potraw

Świętuj z HELIO na ostro Dzień Pikantnych Potraw
16Sty

Dla wszystkich wielbicieli pikantnych potraw, poszukujących prawdziwie ekstremalnych doznań smakowych, mamy… pikantną wiadomość! Do naszej bogatej gamy popcornów HELIO dołączyły nowe rozgrzewające HOT! przekąski: Popcorn PIKANTNY i MEGA OSTRY!

PIKANTNA UCZTA NA OSTRO!

Odrobina chili, ostrej papryki… i już robi się gorąco! ;-) Pikantne, ostro przyprawione potrawy mocno rozpalają nasze kubki smakowe i rozgrzewają ciało, zapewniając nam moc niezapomnianych wrażeń! Wszyscy wielbiciele pikantnej kuchni z pewnością będą więc ostro świętować Dzień Pikantnych Potraw, zwłaszcza, że pojawiły się nowe, piekielnie dobre HOT! przekąski HELIO, które sprawią, że będzie naprawdę… PIEKŁO! ;-)

HOT! POPCORN PIKANTNY I MEGA OSTRY HELIO

Popcorn PIKANTNY HELIO, dzięki ekstraktom z papryki i z ostrej papryki chili zapewni nam zupełnie nowe, pikantne doznania smakowe! Z kolei Popcorn MEGA OSTRY - dostarczy piekielnie ognistych wrażeń! Dlatego wszystkich miłośników ostrej papryki i papryczki chili – gorąco zachęcamy do podjęcia ostrego wyzwania ;-) i zasmakowania się w naszych piekielnie dobrych HOT! przekąskach HELIO. Wystarczy otworzyć opakowanie, wyciągnąć papierową torebkę, włożyć ją do mikrofalówki i po kilku minutach cieszyć się pikantnym lub mega ostrym smakiem!

Nowe popcorny HELIO to idealna okazja do celebrowania 16 stycznia - Dnia Pikantnych Potraw, ale też gorąca propozycja na rozpoczynający się karnawał! Rozgrzewające przekąski HELIO to HOT! przepis na pikantne imprezy z przyjaciółmi, a także pełne ostrych wrażeń wieczorne seanse filmowe przed TV!

Zdjęcie Świętuj z HELIO na ostro Dzień Pikantnych Potraw #1

Życzymy pikantnej zabawy! :-)

author
następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ