Zapobiegnij powiększaniu się drugiego podbródka za pomocą tych 7 produktów!

Zapobiegnij powiększaniu się drugiego podbródka za pomocą tych 7 produktów!
17Lis

Niezdrowy tryb życia powoduje szybkie powiększanie się drugiego podbródka. Jednak włączając do diety poniższe produkty zadbasz o kondycję skóry w obrębie szyi.

#Marchew

Marchewka zawiera sporą dawkę karotenoidów, które zapobiegają uszkodzeniu komórek skóry, a tym samym jej wiotczeniu. Dzięki temu zapobiegniesz również obwisłej skórze na szyi.

#Nasiona słonecznika

Dzięki zawartości witaminy E i licznych antyoksydantów, nasiona słonecznika doskonale ujędrniają skórę i sprawiają, że staje się ona mniej podatna na powstawanie zmarszczek. Jest to istotne w kontekście kondycji skóry na szyi, ponieważ starzeje się ona dużo szybciej, niż skóra na twarzy.

Zdjęcie Zapobiegnij powiększaniu się drugiego podbródka za pomocą tych 7 produktów! #1
fot. shutterstock

#Aloes

Codziennie spożywanie soku lub żelu z aloesu pozwala na podwojenie produkcji kolagenu w organizmie niema dwukrotnie. Dzięki temu skóra będzie w doskonałej kondycji.

#Olej lniany

Olej lniany jest jednym z najzdrowszych produktów na świecie! Wystarczy łyżka oleju dziennie, dodana na przykład do sałatki, aby skutecznie zadbać o nawilżenie i jędrność skóry

Zdjęcie Zapobiegnij powiększaniu się drugiego podbródka za pomocą tych 7 produktów! #2
fot. shutterstock

#Papryka czerwona

Papryka czerwona jest doskonałym źródłem witaminy C, która odpowiada za regenerację skóry. Warto więc jak najczęściej sięgać po paprykę w surowej postaci.

#Łosoś

Ta ryba jest świetnym źródłem kwasów omega -3, która pomagają zwalczać stany depresyjne, poprawiają pracę mózgu, wspierają odporność i doskonale wpływają na gęstość i jędrność skóry.

Zdjęcie Zapobiegnij powiększaniu się drugiego podbródka za pomocą tych 7 produktów! #3

fot. shutterstock

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja