Przyczyny opadającego biustu. Jak poprawić jego kształt?

Przyczyny opadającego biustu. Jak poprawić jego kształt?
15Lut

Z wiekiem biust przestaje mieć taki kształt, jak za młodzieńczych lat. Jest to normalne. Czasami jednak traci on jędrność dużo wcześniej, niż powinien. Jakie są tego przyczyny?

#Nadmierne opalanie

Promienie UV są przyczyną niszczenia się kolagenu, który odpowiada za jędrność skóry. Powoduje to rozluźnienie skóry również na biuście.

#Palenie papierosów

Palenie również przyczynia się do zwiotczenia skóry. Staje się ona sucha, mało odżywiona i wiotka.

#Zły rozmiar biustonosza

Biustonosz powinien bardzo dobrze dopasowany. W innym przypadku nasz biust się odkształca i jest obciążony. O jakość i odpowiedni rozmiar powinni dbać szczególnie panie z obfitym biustem.

Zdjęcie Przyczyny opadającego biustu. Jak poprawić jego kształt? #1

Najpierw należy wyeliminować wszystkie powyższe czynniki, a następnie skupić się na ujędrnieniu okolic klatki piersiowej. Jak to zrobić?

#Dieta i ćwiczenia

Ćwiczenia, takie jak pompki, doskonale ujędrniają skórę i nadają naszej klatce piersiowej ładnego kształtu. Ważna jest również dieta - bogata w składniki, które odżywiają naszą skórę (pomidory, czosnek, cebula, brzoskwinia, brokuły, itd.).

#Odpowiednia waga ciała

Szybka i duża utrata masy ciała powoduje w niektórych przypadkach powoduje, że po piersiach zostaje nam tylko skóra. Należy utrzymywać odpowiednią dla siebie masę ciała i ćwiczyć, aby wzmocnić mięśnie.

#Nawodnienie organizmu

Nie ma nic gorszego dla naszej skóry niż odwodnienie. Skóra pozbawiona wody staje się wiotka, sucha i szybko traci elastyczność.

#Masaże i peelingi

O skórę biustu należy wyjątkowo dbać. Wykonuj regularne peelingi i masaże z olejkami - poprawi to jej jędrność i krążenie.

#Zrezygnuj z biustonosza

Jeśli nie musisz - nie noś biustonosza cały czas. Osłabia to mięśnie odpowiedzialne za kształ biustu.

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ