Letnie akcesoria dla modnego mężczyzny

Letnie akcesoria dla modnego mężczyzny
20Maj

Niegdyś były spotykane głównie w południowej części krajów europejskich, takich jak Włochy, południowa Francja, czy Hiszpania. Dziś moda na męskie bransoletki obiega cały świat, a mężczyźni mają w czym wybierać. Od supermodnych w latach 80. złotych łańcuszków na nadgarstek wiele się zmieniło. Dziś męska biżuteria to subtelne bransoletki, pozwalające wyrazić unikalną osobowość.

Ten mały przedmiot pokazuje gust faceta, ale też mówi o tym, jaką wiadomość chce przesłać otaczającemu go światu. Dla tych, którzy jeszcze nie czują się pewnie w świecie męskich bransoletek, podsuwamy kilka przydatnych rad.

  1. Pomyśl o tym, co chcesz wyrazić. Czy będzie to wygląd na “bikera”, trendsettera, czy może na “ekskluzywnego menela?
  2. Możesz nosić bransoletkę na tym samym nadgarstku wraz z zegarkiem, ale upewnij się, że bransoletka podkreśli zegarek. Jeśli posiadasz ekskluzywny zegarek wysokiej klasy, nie zestawiaj go z tanią stalą, ale z bransoletką o dobrym designie. Wybierz taką bransoletkę, która odpowiada jakości zegarka.
  3. Nie należy nosić zbyt wielu bransoletek naraz. Wyjątkowo, takie zestawienie może sprawdzić się latem, gdy będziesz chadzać w krótkich spodenkach z piękną opalenizną po pokładzie jachtu, ale przy innych okazjach, może okazać się nietrafione.
  4. Miksuj i łącz - neutralne kolory czarnej i brązowej skóry dobrze współgrają z kolorowymi bransoletkami z nylonowych węzełków.
  5. Noś bransoletki z garniturem - dzięki temu złamiesz korporacyjny dress code.
  6. Przed prysznicem, upewnij się, że zdjąłeś skórzane bransoletki - pod wpływem wody mogą ulec zniszczeniu.
  7. Sprawdź ofertę Venis - to polski producent, który tworzy ponadczasowe skórzane bransoletki męskie w przystępnej cenie. Znajdziesz tu również wiele wzorów biżuterii męskiej wykonanej z kamieni szlachetnych. Więcej na www.venis.pl. www.facebook.com/VENISpl/timelinewww.instagram.com/venispl

W stylizacjach wykorzystano: bransoletka: Venis, www.venis.pl; marynarka: Dolce & Gabbana; koszula: Rage Age, www.rageage.co.uk; spodnie: Burberry; portfel: Mulberry; buty: www.yoox.com

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ