Włóż róż i już! - Nessi

Włóż róż i już! - Nessi
05Kwi

Konsumenci coraz częściej postrzegają samoświadomość i dobre samopoczucie jako antidotum na stresy związane ze współczesną codziennością. Dlatego przyjemne kolory, które psychologicznie spełniają nasze pragnienie otuchy i bezpieczeństwa, stały się niezwykle użyteczne i bardziej wydatne. Efektem tego zjawiska jest ostatni wybór najmodniejszych barw tego roku.

Jak już powszechnie wiadomo, kolorami roku 2016 według Pantone Color Institute zostały dwa wiodące kolory: kwarc różowy (Rose Quartz) oraz spokojny błękit (Serenity), które nadają łagodny ton, poczucie spokoju, wytchnienia, relaksu.

Wspaniałe kreacje z kolekcji modowych na wiosnę-lato 2016, zachowane w tychże barwach stworzyło wiele znanych marek, między innymi: Emporio Armani, Burberry, Caitlin Price, Roberto Cavalli, Blumarine, Wakeley, Beccaria, Costelloe, Topshop, Palmer Harding, Berardi, Mother of Pearl, Erdem, Bora Aksu.

A ponieważ u nas wiosna rozhulała się już na całego, proponujemy łagodne stylizacje z wykorzystaniem polskich marek, które postawiły na najmodniejszy kolor roku - kwarc różowy.

Z czym łączyć tę barwę? Niezależnie od faktury, czy twardości materiału, połączenie koloru Rose Quartz z Serenity daje efekt spokoju i relaksu. Nawet różnorodne wykończenia, takie jak matowe, metaliczne i błyszczące, świetnie sprawdzają się z innymi tonami pośrednimi, w tym z zielenią i fioletem, głębokim brązem oraz wszystkimi odcieniami żółci i różu. Dodajmy do tego trochę srebra lub dodatków o żywej, ciepłej barwie, aby uzyskać efekt “błysk i blask” - idealny na wiosenną aurę!

www.nessi.comwww.facebook.com/Nessi-826006157427236/timelinewww.instagram.com/nessi_shoes

W stylizacji wykorzystano: buty: Nessi, ww.nessi.com.pl; torebka: Joanna Kruczek, www.joannakruczek.com; kolczyki: Venis, www.venis.pl top: www.amazon.com; spodenki: River Island

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ