Rodzina książęca znowu się powiększy? Księżniczka Charlotte potwierdza!

Patrycja

Royal baby

Oct. 16, 2020, 10:41 a.m.

Rodzina książęca znowu się powiększy? Księżniczka Charlotte potwierdza!

Czy brytyjska rodzina królewska znowu się powiększy? Media spekulują, że kolejne Royal Baby jest w drodze. Czwarta ciąża księżnej Kate jest szeroko komentowana. Głos w tej sprawie zabrała nawet księżniczka Charlotte! Poznaj więcej szczegółów.

Zdjęcie Rodzina książęca znowu się powiększy? Księżniczka Charlotte potwierdza! #1

Kolejna ciąża księżnej Kate?

Losy brytyjskiej rodziny królewskiej śledzą nie tylko mieszkańcy Wielkiej Brytanii, ale także zagraniczne media i fani z całego świata. Księżna Kate i książę William, którzy pobrali się w 2011 roku, mają już trójkę dzieci, są to: Jerzy Aleksander Ludwik (2013), Karolina Elżbieta Diana (2015) i Ludwik Artur Karol (2017). W ostatnim czasie pojawiły się plotki o czwartej ciąży księżnej Kate. Nie biorą się one znikąd!

Zdjęcie Rodzina książęca znowu się powiększy? Księżniczka Charlotte potwierdza! #2

Sygnały o kolejnej ciąży

Brytyjska prasa i Internet aż huczą od informacji o kolejnej ciąży księżnej i powiększeniu rodziny królewskiej. Eksperci dopatrują się znaków i sygnałów świadczących o tym, że kolejne Royal Baby jest w drodze. Media analizują wygląd księżnej, jej ubiór, zachowanie i dopatrują się w tym wskazówek na temat ciąży.

Dłonie na brzuchu

Media dopatrzyły się, że na zdjęciach ze spotkania księżnej ze znanym podróżnikiem Davidem Attenborough, trzyma ona ręce na brzuchu. Ten opiekuńczy gest może sugerować, że spodziewa się kolejnego dziecka.

Zdjęcie Rodzina książęca znowu się powiększy? Księżniczka Charlotte potwierdza! #3

Zmiana fryzury

Plotki o kolejnej ciąży księżnej podgrzało to, że w ostatnim czasie zmieniła fryzurę. Media zauważyły, że robiła to za każdym razem, przy poprzednich ciążach. Teraz także skróciła i nieco rozjaśniła włosy. Styliści włosów twierdzą, że przyszłe mamy, na wczesnym etapie ciąży bardzo często decydują się na ten krok. Włosy w ciąży są gęstsze i mocniejsze, ich skrócenie pozwala okiełznać fryzurę.

Księżniczka Charlotte się wygadała

Magazyn "New Idea" podaje, że osoba z najbliższego otoczenia księżnej, oficjalnie potwierdziła jej ciążę. Podobno tajemnicę zdradziła córka książęcej pary, mała Charlotte, która dodatkowo zdradziła płeć dziecka. Magazyn twierdzi, że kolejne Royal Baby będzie chłopcem!

Zdjęcie Rodzina książęca znowu się powiększy? Księżniczka Charlotte potwierdza! #4

Obawy o zdrowie Kate i dziecka

W sieci powraca temat zdrowia i bezpieczeństwa księżnej i dziecka. Eksperci uważają, że kolejna ciąża może być niebezpieczna dla Kate Middleton, w związku z tym że ma już 38 lat. Ciąża w tym wieku może być obarczona ryzykiem, zwiększone jest też prawdopodobieństwo powikłań. Czy mimo tego, para książęca zdecydowała się na kolejne dziecko? Czas pokaże… na pewno dowiemy się tego już niedługo!