Tom Hanks i jego żona mają koronawirusa! Aktor ma duże ryzyko powikłań!

Tom Hanks i jego żona mają koronawirusa! Aktor ma duże ryzyko powikłań!
12Mar

Tom Hanks jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej zasłużonych aktorów Hollywoood. Jest zdobywcą dwóch Oscarów. Niestety, Tom Hanks wraz z żoną ma koronawirusa. Jego wiek może sprawić, że choroba będzie dla niego niebezpieczna. Co więcej, Hanks zmaga się również z cukrzycą, co o wiele bardziej komplikuje sprawę. Według badaczy, nowy koronawirus jest o wiele bardziej niebezpieczny dla osób z różnymi chorobami, w tym właśnie z cukrzycą,

Tom Hanks poinformował na swoim Instagramie, że wraz z żoną są zakażeni nowym koronawirusem. Obcnie przebywają w Australii, gdzie do tej pory odnotowano 158 przypadków chorych na nowego koronawirusa.

“Jesteśmy z Ritą w Australii. Czuliśmy się trochę zmęczeni, było nam zimno, mieliśmy jakieś bóle mięśni” - pisze aktor na Instagramie. “Rita co jakiś czas miała dreszcze. Mieliśmy też lekką gorączkę. Żeby rozegrać to właściwie, jak to teraz trzeba na świecie robić, przebadaliśmy się na koronawirus. Dowiedzieliśmy się, że wyniki są pozytywne” – dodaje Tom Hanks w swoim wpisie.

Co dalej?

„Co teraz? Co dalej? Musimy przestrzegać protokołów służb ochrony zdrowia. Wszyscy Hanksowie zostali poddani testom, obserwacji i izolacji na tak długo, jak tego wymagają zasady” – powiedział Hanks.

W mediach społecznościowych pojawiło się wiele głosów wsparcia dla lubianego aktora. Co więcej, głos zabrał też jego syn, który zapewnił, że wszystko jak na razie jest w porządku.

"Nawet się tym nie przejmują. Nie martwią się, ale naturalnie stosują konieczne środki zapobiegawcze - zdradził na Instagramie Wilson.

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja