Jesteś singielką? Oto rzeczy, które powinnaś zrobić zanim się z kimś zwiążesz!


                    Jesteś singielką? Oto rzeczy, które powinnaś zrobić zanim się z kimś zwiążesz!
23Lut

Zmiana stanu cywilnego to bardzo ważne wydarzenie w życiu kobiety jak i mężczyzny. Jednak to panie bardzie przeżywają tą zmianę. Niby to tylko zmiana nazwiska lub rozpoczęcie kolejnego etapu w życiu jednak pod kilkoma względami zmienia się ono diametralnie. Nie myślimy już wtedy tylko o sobie lecz również i o naszej drugiej połówce. Dlatego ważne jest, aby w pełni wykorzystać jeszcze stan i możliwości jakie daje singielstwo. Przeczytaj poniższą listę i zastanów się czy jeszcze czegoś nie powinnaś zrobić zanim staniesz na ślubnym kobiercu.


Zdjęcie Jesteś singielką? Oto rzeczy, które powinnaś zrobić zanim się z kimś zwiążesz! #1

Letni romans

Gdy przyjdzie ci ochota na nawiązanie wakacyjnej i przelotnej znajomości, to po prostu to zrób. Kiedy jak nie teraz? Dzięki temu będziesz miała co wspominać lub opowiadać wnukom. Teraz jest najlepszy czas na odkrywanie siebie czy swoich pragnień. Taka znajomość pomoże ci również określić jaki tym mężczyzn na prawdę cię pociąga i jak daleko jesteś w stanie doprowadzać pewnie kwestie. Pamiętaj jednak, że powinnaś to zrobić tylko i wyłącznie jeśli będziesz miała na to ochotę!Mieszkanie w pojedynkę

To, że kobieta mieszka sama wcale nie znaczy nic złego. Dzięki temu będziesz mogła nauczyć się samodzielności, optymalnego gospodarowania swoimi finansami czy organizacji swojego czasu wolnego. Samotne mieszkanie spowoduje, że sama będziesz musiała się o wszystko zatroszczyć i o wszystkim pamiętać. Takie doświadczenie pokaże czy jesteś typem samotnika czy jednak duszą towarzystwa. Da też na pewno dużo swobody i odkryje przed tobą wiele możliwości. Nawet jeśli miałabyś pomieszkać tylko chwilę, to jednak warto to zrobić.

Randki z większą liczbą facetów

Każda kobieta lubi chodzić na randki, ponieważ wiąże się to z dreszczykiem emocji oraz możliwością poznania nowej osoby. Jeśli masz zamiar spędzić resztę życia z tym jedynym, warto upewnić się, że to faktycznie ten jedyny. Gdy zaczniesz umawiać się na randki z innymi facetami, wtedy zobaczysz jak na nich reagujesz, jak oni odnoszą się do ciebie. Zobaczysz czy faktycznie to czego oczekujesz od drugiej osoby na resztę życia jest ucieleśnione w twoim wybranku.

Zadbaj o przyjaźnie

Rodzina i przyjaciele odgrywają bardzo ważną role w naszym życiu. Dlatego warto przed zamążpójściem jak i po nim zadbać o relacje z bliskimi. Przyjaźnie należy pielęgnować, ponieważ nawet ukochany partner/mąż nie zastąpi przyjaciółek, które są niezawodne w kryzysowych sytuacjach i zawsze pomogą lub doradzą.

Babskie wakacje

Teraz jest najlepszy czas, aby wybrać się z swoimi przyjaciółkami na wakacje ale tylko w damskim gronie. Po ślubie raczej będą one zarezerwowane dla męża i dzieci. Warto wykorzystać ten czas na rozmowy, oglądanie komedii romantycznych, zwiedzanie świata czy imprezy do białego rana. Gdy będziesz żoną, twoja uwagę zapewne skupi się bardziej na mężu niż przyjaciółkach. To idealna pora na szalone, babskie wakacje!

Zdjęcie Jesteś singielką? Oto rzeczy, które powinnaś zrobić zanim się z kimś zwiążesz! #2

Odkryj w sobie pasję

W związku będziecie dzielić razem między innymi dom, jednak pasje każde z was może mieć inne. To bardzo ważne, aby związek nas rozwijał a nie ograniczał. Nie bój się eksperymentować, ponieważ dopiero wtedy sprawdzisz co tak naprawdę cię pasjonuje. Posiadanie swojej pasji jest ważne, ponieważ w chwilach stresu czy kryzysu będziesz miała odskocznię od tego wszystkiego. Robienie ulubionych rzeczy pozwoli cie się również zrelaksować.

Odkładaj pieniądze

Każda kobieta stająca na ślubnym kobiercu, uważa że Pan Młody, który koło niej stoi to ten jedyny i wymarzony. Jednak nie zawsze tak jest, a szczęśliwego zakończenia nie gwarantuje nawet ślub. Dlatego warto abyś zabezpieczyła się finansowo i co miesiąc odkładała niewielką sumę pieniędzy na konto oszczędnościowe. Dzięki temu w razie rozstania będziesz wiedziała , że nie zostaniesz bez grosza przy duszy. Niezależność finansowa to najlepsza rzecz jaką kobieta może sobie zafundować.


Zabawy do samego końca

Zanim powiecie sobie „tak”, warto dobrze wykorzystać czas jaki jest jeszcze przed nim. Korzystaj z życia, baw się do białego rana, spędzaj czas z swoimi znajomymi, ciesz się życiem singielki czy po prostu rób to na co sama masz ochotę. Takie chwilę są bardzo ważne. Po ślubie niestety może już być ich mniej, dlatego dobrze je wykorzystaj, abyś miała później co wspominać!następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja