Zodiakalna Ryba. Jaka jest naprawdę?

Zodiakalna Ryba. Jaka jest naprawdę?
07Lut

Osoby spod znaku ryby urodziły się pomiędzy 19 lutym, a 20 marca. Jest to ostatni, dwunasty znak zodiaku, który skupia w sobie cechy niemal wszystkich wcześniejszych. Ryby rodzą się na przełomie zimy wiosny, kiedy to słońce kończy swoją wędrówkę i rodzi się nowa epoka. Adekwatnie do tego symbolem znaku są dwie ryby, jedna nad drugą, zwrócone w przeciwnych kierunkach. Stąd też wynika dwoistość natury zodiakalnych Ryb, którymi szargają dwa znaki nieumiejące dojść do porozumienia.

Zdjęcie Oddane, kochające, a może rozchwiane i nadwrażliwe? Jakie są prawdziwe Ryby? #1

Nad osobami urodzonymi w żywiole wody opiekę sprawują dwie planety Neptun i Jowisz. Neptun obdarował Panią rybę bujną wyobraźnią, niezwykłą intuicją i pociągiem do wszystkiego, co mistyczne i nadprzyrodzone. Z kolei Jowisz odpowiada za posiadanie przez Rybę cech przywódczych i chęć rozwoju.Dwoistość natury ciągnie ją raz w jedną raz w drugą stronę, sprawiając, że przez życie idzie trochę niezdecydowana, a jej kroki zdają się bezcelowe i niezrozumiałe. Raz oddana i kochająca, a raz rozhisteryzowana i nadwrażliwa dezorientuje osoby z najbliższego otoczenia...

Co jeszcze ją cechuje?

Intuicja

Ryby to chodzące radary, nawet nie próbujcie ich okłamywać. Ta magiczna siła sprawia, że prawdę dostrzegają nawet z daleka.


Wrażliwość

Ryby są wrażliwe na piękno i na krzywdę. Są bardzo empatyczne i nie potrafią przejść obojętnie obok potrzebującego człowieka czy też cierpiącego zwierzaka. Zatracają się czasami we współczuciu i ofiarowaniu siebie innym. Płaczą na każdym kroku, ze szczęścia i ze smutku, ale także bez konkretnego powodu.

Lenistwo

Lubią spać do południa i spędzać weekendy w łóżku, co oczywiście nie oznacza, że nic nie robią ze swoim życiem. Zwyczajnie – kanapa, chipsy i dobry film zawsze u nich wygrywają z wyjściem na imprezę.

Mistycyzm

To typy zwiewnych rusałek, nimf szukających magii w codziennym życiu. Lubią się zatracać w tym, co nieznane i tajemnicze. Wierzą w duchy, odprawiają rytuały i wróżą z kart.

Zdjęcie Oddane, kochające, a może rozchwiane i nadwrażliwe? Jakie są prawdziwe Ryby? #2

Stanowczość

Ryby może niekoniecznie wiedza, co lubią, ale za to dokładnie wiedzą, czego nie lubią. Nie otaczają się negatywnymi ludźmi i szybko kończą toksyczne związki.

Oddanie

Panie Ryby są oddane rodzinie i przyjaciołom. Jeśli chodzi o związki to raczej ciężko im dogodzić i zagrzać miejsce u ich boku na dłużej.

Wyobraźnia

Obdarzone niezwykłą, ogromną wyobraźnią. Mogą osiągnąć naprawdę wiele, w różnych dziedzinach sztuki. Cechuje je wyczucie piękna i zdolności manualne.

Troskliwość

To kobiety o wysoko rozwiniętym instynkcie macierzyńskim, dbające o ognisko domowe i swoich najbliższych. Lubią opiekować się wszystkimi wokół, aż do przesady.

Zdjęcie Oddane, kochające, a może rozchwiane i nadwrażliwe? Jakie są prawdziwe Ryby? #3

Oderwanie od rzeczywistości

To, co przyziemne i praktyczne jest dla nich czarną magią. Ogarnięcie domowych rachunków może być wyzwaniem, ale pomoc ptakowi ze złamanym skrzydłem nie jest żadnym.

Użalanie się

Często świadomie usuwają się w cień, by później użalać się nad swoim położeniem. Nie potrafią radzić sobie z własnymi emocjami i brutalnością otaczającego świata, dlatego uciekają w iluzję, a czasami alkoholi i używki.

Kochliwość

Jeśli chodzi o bliskich, to Ryby są stałe w uczuciach, o życiowym partnerze nie można powiedzieć tego samego. Często się zakochują, częściej odkochują. Nawet będąc w stałym związku, wikłają się w niezrozumiałe dla nich samych romanse.

Niepewność

Ryby nie są pewne siebie. Nie ufają swojej wiedzy i nie wierzą w swoją atrakcyjność. Potrzebują ciągłych zapewnień i komplementów, okazywania uczuć i dowodów miłości.


Jeśli jesteś spod znaku Ryb, koniecznie daj znać czy znalazłaś w tekście cechy charakteru odpowiadające Twojej osobie!

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja