Małgorzata Rozenek reklamuje czekoladki, których nie je? Gwiazda odpowiada na zarzuty!

Małgorzata Rozenek reklamuje czekoladki, których nie je? Gwiazda odpowiada na zarzuty!
06Gru

“Perfekcyjna Pani Domu” ma piękną figurę, na którą długo pracowała i wciąż pracuje. Wiele razy w wywiadach opowiadała o tym, jak ważna jest dla niej aktywność fizyczna i dieta, która pomogła jej wrócić do formy po ciążach. Obecnie w internecie aż huczy od głosów internautów, którzy w niewybredny sposób komentują jej nową kampanię reklamową.

Małgorzata Rozenek reklamuje czekoladki, których nie je?

Małgorzata Rozenek na swoim Instagramie ma ponad milion obserwujących. Jest to ogromna ilość fanów, dlatego celebrytka ma możliwość wykorzystywania swojej postaci do reklamowania różnych produktów. Współpraca z różnymi markami jednak nie zawsze wychodzi jej na dobre.

Małgosia na swoim Instagramie udostępniła zdjęcie, na którym trzyma na kolanach pudełko czekoladek. Czekoladę jednak tylko przykłada do ust. Zdjęcie to sprawiło, że jej widzowie zarzucili jej nieszczerość. Stwierdzili, że skoro “wiecznie jest na diecie”, to dlaczego udaje, że zajada się kalorycznymi czekoladkami. Fani poczuli się oszukani reklamowaniem produktu, którego Rozenek, według nich, nie spożywa i nie ceni.

Pod postem Małgorzaty pojawiło się wiele komentarzy krytyki:

„Fajne udawanie. Aż za bardzo to widać. Kto jak kto, ale Pani Małgorzata na wiecznej diecie i reklama słodkości. Raz reklama diety raz słodyczy”„Co jeszcze człowiek jest w stanie zrobić dla kasy – jak dla mnie jest to słabe”.

“nawet nie widac ze to jesz..”

“Lubie Pania bardzo ale dochodze do wniosku ze jest Pani zywa chodzaca reklama wszystkiego co mozna reklamowac😂”

Na ten komentarz odpowiedziała w zabawny. Napisała w odpowiedzi:

l"epiej być żywą niż martwą😂😂😂😘"

Małgosia nie przeszła obojętnie również obok innych komentarzy. Wykazała się dystansem i poczuciem humoru. Na zaczepki internautów odpowiadała w taki sposób:

“Życie, raz dieta raz nie :D “

„Mama mnie uczyła, że żadna praca nie hańbi”Co sądzicie o tej reklamie? Małgosia rzeczywiście wykazała się hipokryzją?

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja