Jak zachować zdrowy i promienny wygląd

jak zachować zdrowy i promienny wygląd
23Wrz

Dieta jest bardzo ważna, ponieważ wpływa na kondycję naszej skóry od wewnątrz. Upewnij się, że w twoim codziennym jadłospisie znajdują się:

- kwasy tłuszczowe omega 3 (olej konopny, tuńczyk, orzechy) - redukują zmarszczki ( olej konopny 250 ml - https://konopiafarmacja.pl/produkty-konopne/20-olej-konopny-250ml.html )

- witamina C (cytrusy, szpinak, marchew, kiwi) - wspomagają produkcję kolagenu - witamina C np. do koktajli witaminowych - ( https://konopiafarmacja.pl/suplementy-diety/169-cevit-forte-2000-mg-proszek-250-g.html?search_query=wit+C&results=54 )

- likopen (pomidory,owoce #rokitnika , różowy grejpfrut) - chronią przed promieniami słonecznym ( syrop z rokitnikiem https://konopiafarmacja.pl/produkty-konopne/16-konopny-bio-syrop-z-rokitnikiem-270ml.html )

- MSM zwiększa dostępność tlenu i wchłanianie substancji odżywczych - ( MSM 120 kapsułek - https://konopiafarmacja.pl/suplementy-diety/156-msm-120-tabletek.html?search_query=msm&results=2 )

MSM jest czystą siarką organiczną, znany również jako DMSO2 (dimetylosulfon), który znajduje się we wszystkich roślinach i tkankach. Uważany za naturalny minerał piękna ze względu na jego zdolność do poprawiania wiązek kolagenu i przywracania fundamentów zdrowej skóry. MSM jest niezbędny zarówno dla kolagenu, jak i keratyny , gdzie może pomóc utrzymać gładką i młodą skórę, a włosy lśniące i błyszczące. W kręgach żywieniowych MSM jest dobrze znany jako budulec kolagenu i tkanek łącznych, co czyni go doskonałym podejściem do pielęgnacji skóry przeciw starzeniu

Bez tlenu nie ma życia. Prawidłowa cyrkulacja krwi jest konieczna do wielu procesów metabolicznych, a dzieje się to przy udziale tlenu. Wraz z wiekiem jego ilość zmniejsza się, co skutkuje pogorszeniem stanu skóry, wzrostem podatności na infekcje i bóle głowy. MSM wspomaga działanie czerwonych krwinek, które transportują tlen i składniki odżywcze do każdej komórki ciała. MSM pomaga również komórkom w pozbywaniu się toksyn i zbędnych produktów zwiększając przepuszczalność ścian komórkowych. Dzięki temu witaminy i minerały, które dostarczamy organizmowi będą lepiej wykorzystywane.

Więcej na temat proponowanych produktów www.konopiafarmacja.pl

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ