Żora Korolyov upublicznił prywatne wiadomości od uczestniczki “TzG”! Nie przebierała w słowach...

Żora Korolyov upublicznił prywatne wiadomości od uczestniczki “TzG”! Nie przebierała w słowach...
19Wrz

Obecna edycja “Tańca z Gwiazdami” bije rekordy popularności. Nic w tym dziwnego. Od lat nie mieliśmy edycji z tak znanymi osobami. Często bowiem w programie brały udział osoby, które nie były na tyle popularne, aby wzbudzać zainteresowanie. Program jednak zbiera bardzo nieprzychylne komentarze od byłego tancerza “TzG” - Żory Korolyova . Jedna z uczestniczek napisała do niego prywatną wiadomość, aby powiedzieć, co o nim myśli.

Przypomnijmy, że Żory Korolyova stwierdził, że “Taniec z Gwiazdami” schodzi na psy. Wytknął niesprawiedliwe ocenianie tancerzy, promowanie tych, którzy tańczą najsłabiej.

Jedna z uczestniczek obecnej edycji programu nie wytrzymała przytyków byłego tancerza i postanowiła napisać do niego prywatną wiadomość. Mowa o Sandrze Kubickiej, której ewidentnie puściły nerwy.

“Człowieku słuchać ciebie się nie da. Mówisz o szacunku do drugiej osoby. W sposób jaki opisałeś nas wszystkich nie ma za grosz szacunku. Więc nie oczekuj tego wobec siebie…”

“Naprawdę poluzuj gacie, bo ci się zaraz poprują tak to przeżywasz. Już naprawdę się nie odzywaj, bo się tylko pogrążasz jeszcze bardziej. Wszyscy się śmieją z twoich wypowiedzi” - napisała Sandra.

Sandra Kubicka napisała również do Żory Korolyova, że zachowuje się tak, jakby “błagał żeby zasiąść w jury”. Wspomniała również, że skoro był tancerzem w programie przez 6 edycji to powinien wiedzieć, że jury ocenia postępy gwiazd, a nie tancerzy. Skoro gwiazda robi postęp, to miłe słowa się jej należą.

Były tancerz programu opublikował screeny z wiadomości, jakie wysłała mu Sandra Kubicka. Napisał:

Czy warto się dłużej zastanawiać jaki poziom sobą reprezentuje Pani gwiazda? Sandra A Kubicka

Zdjęcie Żora Korolyov upublicznił prywatne wiadomości od uczestniczki “TzG”! Nie przebierała w słowach... #1
Źródło: https://www.facebook.com/zora.korolyov/posts/10219774794983158

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ