Waporyzacja Kannabichrominy

Waporyzacja Kannabichrominy
08Sie

Co to jest CBC?

Kannabichromina (CBC) jest niepsychoaktywnym kannabinoidem o wielu potencjalnych zastosowaniach terapeutycznych. CBC może wykazywać właściwości przeciwbólowe , działać jako silny środek przeciwzapalny, pomagać w zaburzeniach trawiennych i żołądkowo-jelitowych, mieć działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne, i może potencjalnie przyczyniać się do regeneracji komórek mózgowych, co prawdopodobnie ma wpływ na leczenie stwardnienia rozsianego , fibromialgia , demencja, choroba Alzheimera i inne stany związane z neurodegeneracją.

CBC znajduje się zwykle na niskim poziomie w większości szczepów konopi i ma podobne podobieństwo molekularne do innych kannabinoidów, takich jak THC i CBD . CBC jest również potomkiem CBG , który działa chemicznie jako prekursor tych trzech głównych kannabinoidów. CBC może działać najskuteczniej w połączeniu z innymi kannabinoidami i terpenami, aby zmaksymalizować całe spektrum lecznicze roślin, jakie potencjalnie oferują konopie.

CBC w waporyzacji


Waporyzacja suszu konopnego daje nam ogromne możliwości. Dzięki funkcji dopasowania temperatury jesteśmy w stanie nie tylko uzyskać większe zagęszczenie kannabinoidów, ale także wydobyć z rośliny wartościowe terpeny, które odpowiadają między innymi za profil smakowy i zapachowy, ale także za wynik efektu synergii.

CBC (cannabichromene)
Idealna temperatura pozwalająca na uaktywnienie CBC: 220°C

SUSZ KONOPNY DOSTĘPNY TUTAJ :

https://konopiafarmacja.pl/produkty-konopne/132-susz-konopny-cbd-gold-2g-kwiaty.html

Zdjęcie Waporyzacja Kannabichrominy #1

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ