Wojewódzki pozuje w najbrzydszych butach! Nikt nie chce ich nosić...

Wojewódzki pozuje w najbrzydszych butach! Nikt nie chce ich nosić...
30Lip

Kuba Wojewódzki zawsze wzbudzał skrajne emocje. Trzeba przyznać, że dziennikarz wie, jak zaskoczyć widzów i wzbudzić spore poruszenie. Ostatnio znów jest o nim głośno.

Wojewódzkiemu nie można było też odmówić stylu. Wie, w jaki sposób się ubrać, aby wyglądać na eleganckiego i młodzieżowego jednocześnie. Ostatnio jednak zaskoczył wszystkich zdjęciem, na którym ma chyba najbrzydsze buty na świecie.

Ten typ obuwia jest bohaterem memów od dawna. Wojewódzki niedawno wrzucił na Instagrama zdjęcie właśnie w tych butach, które od dawna uchodzą za symbol kiczu i obciachu. Prawdopodobnie zrobił to z premedytacją. W poście informuje bowiem o pewnym konkursie. Dziwne buty z pewnością przykują uwagę widzów.

Restauracja Kuby Wojewódzkiego

Warto przypomnieć, że Kuba Wojewódzki nie jest już tylko dziennikarzem. Postanowił spróbować swoich sił na całkiem innym polu. Niedawno otworzył bowiem restaurację o nazwie “Niewinni czarodzieje”. Jak poradzi sobie w roli restauratora?

Jak na razie wszystko idzie w dobrą stronę. W recenzjach na Facebooku restauracja zdobyła 4,2 na 5 gwiazdek. Znajdzie się co prawda kilka nieprzychylnych opinii, jednak nie da się dogodzić każdemu.

“Promowanie restauracji znanym nazwiskiem nie wystarczy, aby doświadczenie klienta było na conajmniej poprawnym poziomie (...).”

“Dobra obsługa a cenowo wychodzi naprawdę dobrze :) Smacznie, szybko, chętnie wrócimy !”

“Pierwsze wrażenie absolutnie na tak! Drinki fajne, atmosfera i wystrój również. Niestety stanowczo nietrafiona muzyka - ciężki jazz, który przytłacza i sprawia, że zamiast poczucia relaksu i luzu człowiek zaczyna być podenerwowany i rozdrażniony... Kocham muzykę, towarzyszy mi ona od dziecka, ale ten rodzaj jazzu w takim nagłośnieniu spowodował, ze opuściliśmy restaurację zaraz po zjedzeniu. A szkoda.”

“ceny z kosmosu, karta dań nijaka, poza wnętrzem nic nie pasuje.”

Przepyszne jedzenie (szczególne wyróznienie dla kurczaka z trawą cytrynową i chilli), wyśmienite drinki ( ogród na dachu 10/10 ) i obsługa na najwyższym poziomie! Muszę przyznać,że zarówno menu jak i samo wnętrze robi ogromne wrażenie. Gratuluję Panie Kubo”

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja