Tego olejku nie może zabraknąć w twojej check-liście!

Tego olejku nie może zabraknąć w twojej check-liście!
12Lip

Kiedy w Twoim organizmie jest zbyt mało kwasu gamma-linolenowego (przekształca się w Twoim organizmie z kwasu linolenowego), skóra staje się sucha i szorstka. Skóra traci wtedy elastyczność i wydaje się, że szybciej się starzeje.


Dlatego uzupełnianie pielęgnacji skóry kosmetykami zawierającymi kawas linolenowy jest tak ważne. Dobrym źródłem tego cennego składnika jest właśnie olej konopny, czy też olej z pestek moreli, które znajdziecie w konopnym olejku do masażu marki India


Dermatolodzy przyznają, że niedobory kwasu linolenowego w skórze mogą prowadzić do różnych chorób skóry, takich jak łuszczyca. Olej z pestek moreli i olej konopny bardzo sprawdza się w pielęgnacji delikatnej, podrażnionej skóry. Łagodzi stany zapalne i dobrze nawilża skórę również po kąpieli słonecznej .


Konopny olejek do masażu świetnie sprawdza się w pielęgnacji całego ciała: od stóp do głów! Dosłownie − nie dość, że poprawia kondycję włosów, to możesz go stosować także na suche pięty.

Stosuj go jako jako naturalny kosmetyk bezpośrednio na skórę. Olejek również świetnie się rozprowadza, pięknie pachnie i szybko się wchłania. Dzięki takim właściwościom świetnie nadaje się do masażu – stosowany w ten sposób złagodzi objawy stresu, ból i stany zapalne.

Olejek dostępny na stronie www.konopiafarmacja.pl

Zdjęcie Tego olejku nie może zabraknąć w twojej check-liście! #1

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ