Wielki przeciwnik małżeństwa, Maciej Maleńczuk, ożenił się!

Wielki przeciwnik małżeństwa, Maciej Maleńczuk, ożenił się!
04Lip

Kontrowersyjnego i oryginalnego Macieja Maleńczuka znają wszyscy, choć nie każdy go lubi, bo jego styl bycia i wypowiedzi czasem trudno zaakceptować. Wiele wskazuje jednak na to, że pięćdziesięcioletnioośmioletni muzyk w końcu zmienił zdanie przynajmniej w jednej kwestii, ale za to, jak istotnej. Maleńczuk wziął ślub!Zaledwie wczoraj, tj. trzeciego lipca, artysta zmienił status na swoim profilu na Facebooku informując fanów o zawarciu związku małżeńskiego. Odzew był tak duży, że najwyraźniej Maleńczuk pożałował swojej decyzji i po kilku godzinach ukrył komentarz. Jak jednak wszyscy dobrze wiemy, w internecie nic nie ginie, i raz dwa dało się ustalić, że żoną muzyka została Aneta Adamek, która również jest związana z branżą muzyczną.

Dużo młodsza od męża Aneta śpiewała w zespole Blade Loki i to ponoć przez związek z Maleńczukiem nie występuje już z resztą grupy. U Pana Macieja też sporo się zmieniło dla nowej ukochanej... Słynący z romansów wokalista otwarcie przyznawał, że

"potrafił z rogami chodzić. Poroże zdobiło nas oboje (...). W długich związkach po prostu każdy ma coś na sumieniu...".

Również w wywiadzie dla Gali, Maleńczuk dodał, że zawieranie małżeństwa to wielkie nieporozumienie, bo

"dawna dziewczyna staje się kobietą, chce rządzić, ustawiać. Zmian wymaga też od faceta. Jak długo jeszcze będziesz jeździł na rowerku, jak wtedy, gdy byłeś kawalerem? Jak długo będziesz się z kolegami spotykał na piwku? Twoje życie powinno wyglądać inaczej (...). A mężczyzna nie chce się zmienić. I to jest początek końca".

Wszystko wskazuje więc na to, że młoda żona Maleńczuka zrozumiała, że nie tędy droga i tym zaskarbiła serce mężczyzny. Skory do romansowania muzyk twierdzi nawet, że teraz jest "zakochany i wierny jak pies" - tak podpisał jedno z ich wspólnych zdjęć.

Wniosek nasuwa się tylko jeden - na każdego przyjdzie pora na zmianę nastawienia co do instytucji małżeństwa... Skoro nawet sam Maciej Maleńczuk zmienił zdanie pod wpływem miłości, to wszystko jest możliwe! A małżonkom życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja