Mrożona herbata konopna - sposób na ugaszenie pragnienia

Mrożona herbata konopna - sposób na ugaszenie pragnienia
20Cze

Nadchodzi lato więc czas pomyśleć, jak ugasić pragnienie , nawet w najbardziej upalny dzień.

Gdy trwają upały najlepszym sposobem na ugaszenie pragnienia będzie wypicie mrożonej herbaty. Nie poleca się jednak gotowych produktów ze sklepu, ale przygotowanie domowego napoju orzeźwiającego.

Mrożona herbata skutecznie i szybko gasi pragnienie, a także chroni organizm przed niebezpiecznym dla zdrowia lub życia odwodnieniem . Ponadto eksperci ds. żywienia z Royal College of London twierdzą, że herbata nie tylko dostarcza organizmowi wody, ale i również chroni przed chorobami serca i niektórymi nowotworami.

Herbata konopna jest do tego świetna! Jest o wiele zdrowsza niż jakikolwiek napój sodowany, nie zawiera sztucznych barwników i aromatów.

Tak niewiele potrzeba, aby cieszyć się wspaniałym smakiem mrożonej herbaty konopnej !

1. Możesz skorzystać z gotowej herbaty z dodatkiem owoców - https://konopiafarmacja.pl/produkty-konopne/19-httpskonopiafarmacjaplwyroby-z-konopii65-herbatka-malinowo-konopna-100ghtml.html?search_query=malina&results=3

Wystarczy ją zaparzyć i po ok. 15-20 minutach wstawiamy ją do lodówki. Można podawać z kostkami lodu.

2. Herbata konopna CBG z dodatkiem twoich ulubionych składników. Konopie w połączeniu z różnymi owocami i ziołami działają w efekcie synergii co oznacza, że w zależności od połączenia można uzyskać inne właściwości prozdrowotne Mięta pieprzowa, tradycyjnie znana z wspomagania trawienia, szczyci się również reputacją leczniczą, która chłodzi ciało i zmniejsza stres Jest zatem idealnym dodatkiem do herbaty konopnej.
CBG - https://konopiafarmacja.pl/hempbroker/140-herbatka-konopna-cbg-20g.html?search_query=CBG&results=15

Więcej informacji znajdziesz na www.konopiafarmacja.pl

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ