Dieta Anny Lewandowskiej! Na czym polega i jakie daje rezultaty?

Dieta Anny Lewandowskiej! Na czym polega i jakie daje rezultaty?

Anna Lewandowska to Polska sportsmenka i żona Roberta Lewandowskiego. Jest ona zawodniczką karate i ma wiele osiągnięć z tym związanych. Anna opracowała dietę, dzięki której schudło już kilka tysięcy Polaków.

Diet By Ann

Dieta zwana „Diet By Ann” okazała się hitem. Opracowany program wspiera aplikacja o nazwie „Diet & Training by Ann”, ściągnęło już ją ponad 500 tysięcy Polaków. Z aplikacji dowiadujemy się o tzw. Trójkącie mocy, na który składa się ciało, umysł oraz zmysły.

Anna podkreśla, że w życiu najważniejsze jest zdrowie, a żeby je posiadać, trzeba się dobrze odżywiać, wtedy wszystkie składowe trójkąta są w odpowiedniej formie.

Co znajdziemy w aplikacji?

Aplikacja podpowiada nam, na którym z filarów trójkąta mocy powinniśmy się skupić, natomiast decyzje i tak nalezą do użytkownika.

W programie Anny znajdujemy cztery propozycje diet, ułożone w odpowiedniej kolejności względem zaawansowania:

  • Dobry start – jest to pierwszy poziom,
  • Droga do mistrzostwa – drugi poziom, na którym zostaje już wykluczony gluten oraz krowi nabiał,
  • Wyzwanie wojowniczki – poziom trzeci, wyklucza dodatkowo laktozę oraz posiada rozdzielność makroskładników,
  • Vege – dieta wegańska.

Program proponuje nam dane produkty, jednak jadłospis można dopasować do swoich preferencji.

Zdjęcie Dieta Anny Lewandowskiej! Na czym polega i jakie daje rezultaty? #1

Sport oprócz diety

Aplikacja ma również drugą odsłonę „Diet by Ann SPORT”, w której Anna skupiła się także na stworzeniu planu treningowego. Aplikacja daje nam dostęp do planera, w którym jest obliczane nasze zapotrzebowanie kaloryczne oraz ilość spalonych kalorii podczas treningu.

Aplikacja myśli za Ciebie

Po ściągnięciu aplikacji, zanim dieta zostanie nam wygenerowana, system zadaje kilka pytań m.in. o tryb życia, nałogi, aktywność fizyczna i przede wszystkim – jaki cel chcesz osiągnąć. Po zaznaczeniu odpowiedzi zostaje wygenerowany jadłospis.

Anna, projektując dietę, przewidziała 5 posiłków dziennie: śniadanie, obiad i kolację oraz dwie przekąski.

W podanym jadłospisie mamy zbiór dań do wyboru, a po wybraniu dania, możemy zamieniać składniki. Program myśli za nas.

Dietę pokochało tysiące Polaków, jest prosta, przejrzysta i dostarcza wiele opcji.

View this post on Instagram

Breakfast/Lunch: Salad with egg and 🥗🥑🌶🥒 It turns out that healthy diet in workplace or school is nothing else but easy. All you need is to look for some inspiration from @annalewandowskahpba 🤗 ▫️ You can find all ideas in one place - @diet_training_by_ann app👌 ▫️ Hundreds ideas for quick, healthy and tasty breakfasts with a serving of good source of protein (egg or in.ex. roasted poultry) and a bit of oil that becomes balanced meal that gives you energy for whole morning. This is today’s breakfast recipe. ▫️ ✅Ingredients: ▫️1 grated carrot ▫️50 g of cooked quinoa ▫️4-5 tablespoons of cooked lentils ▫️young green peas ▫️green soybeans ▫️cooked egg ▫️green lettuce leaves ▫️tomato ▫️olive oil Place all the ingredients into a lunchbox and sprinkle it with olive oil. _____________________ Okazuje się, że dieta w pracy/szkole to w zasadzie nic skomplikowanego.🤷‍♀️Wystarczy, skorzystać z pomysłów @annalewandowskahpba ✌️💪 ▫️ Wszystkie spisane się w jednym miejscu - w aplikacji @diet_training_by_ann gdzie znajdziecie setki pomysłów na szybkie i smaczne śniadania. ▫️ Danie na wynos🤗 Uzupełnione dobrym białkiem (jaja lub np. pieczony drób) i tłuszczem stają się energetycznym posiłkiem. Taki mamy dziś pomysł na śniadanie. ▫️ ✅Składniki: ▫️1 marchewka tarta/ pokrojona ▫️50 g ugotowanej komosy ryżowej lub dowolnej kaszy ▫️ugotowana soczewica ok. 4-5 łyżek ▫️zielony groszek ▫️zielona soja lub zielona fasolka gotowana ▫️ugotowane jajko ▫️zielone liście sałaty ▫️pomidor ▫️oliwa z oliwek Przełóż do pudełka wszystkie składniki, polej odrobiną oliwy. Gotowe 🤷‍♀️😇🥰 ________________________ #annalewabdowska #diet_training_by_ann #motivationbyann #trenujęzlewą #eggs #vegetarian #vegetables

A post shared by 🔹Diet 🔹Training 🔹Motivation (@diet_training_by_ann) on

View this post on Instagram

There are so many women, who because they are overweight prefer to stay at home, and don’t socialize with friends. They choose solitude😢 👉 Every first step is the hardest one to make and only people that made it can confirm it. ▫️ This people also confirm that it is TOTALLY WORTH IT‼️ ▫️ Paulina is a young girl, that decided to fight for herself. Anna Lewandowska inspired her to do so! Now you can see joy in Paulina’s eyes and smile that won’t go off her face.😘🥰 If you want to change something in your life, do not wait till tomorrow. Read Paulina’s story and at least try to make a change🙏🏻We promise to support you every step of the way. ___________________ Jest tak wiele kobiet, które przez swoją nadwagę wolą zostać w domu, nie pokazywać się znajomym, wybierają swoją samotność. Uważają, że nic nie da się z tym zrobić, więc są nieszczęśliwe 🙁 👉Każdy pierwszy krok jest najtrudniejszy i tylko Ci, którym się udało mogą to potwierdzić. Na pewno potwierdzą też, że BYŁO WARTO‼️ ▫️ Paulina, to młoda dziewczyna, która postanowiła zawalczyć o siebie. Zainspirowała ją do tego @annalewandowskahpba 🥰 Teraz radość bije jej z oczu i uśmiech nie schodzi jej z twarzy😘 ▫️ Jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu, nie czekaj do jutra. Przeczytaj historię Pauliny i chociaż podejmij próbę. Obiecujemy wspierać Cię na każdym kroku. Tylko daj sobie szansę. I nam! ___________________ 👇👇👇 Historia Pauliny: Tak naprawdę nie mam żadnych zdjęć z okresu, kiedy ważyłam więcej, ponieważ byłam tak zakompleksiona, że po prostu usuwałam każde zdjęcie gdzie była uwidoczniona moja sylwetka. Zaczęłam eliminować to, co niezdrowe, kilogramy spadały powoli, ale nie miałam ustalonej ani diety ani treningów. Odkryłam bloga Ani, śledziłam co pisze o jedzeniu i o aktywności fizycznej. Nauczyłam się przygotowywać zdrowe posiłki. Potem dołączyłam do diety treningi. Zaufałam Ani i nie zawiodłam się. Nawet nie wiecie jak ja uwielbiam TĘ aplikację... jest wygodna i prosta w użyciu. Mogę ćwiczyć dosłownie wszędzie. Posiłki są banalnie proste i takie smaczne. Nadal nie mam idealnej figury, ale z pomocą Ani, wiem że ją osiągnę. Nastawiam się, że muszę i koniec.

A post shared by 🔹Diet 🔹Training 🔹Motivation (@diet_training_by_ann) on

Elżbieta

true

Polecane