Justyna Żyła - niewiele osób zna te fakty z jej życia!

Justyna Żyła - niewiele osób zna te fakty z jej życia!
07Cze

Justyna Żyła to kuzynka Adama Małysza, jednak swoją rozpoznawalność początkowo zawdzięczała byłemu już mężowi Piotrowi Żyle, z którym ma dwójkę dzieci. Rok temu dowiedziała się o zdradzie męża i wystąpiła o rozwód.

Po rozwodzie zyskała nowe życie

Okazało się, że Justyna po rozwodzie zyskała nowe życie, stała się osobowością medialną i prezenterką, a szczegółami z życia chętnie chwali się w mediach społecznościowych.

W czerwcu 2018 roku pozowała dla magazynu „Playboy”. Sesja zdjęciowa wzbudziła spore kontrowersje, ale i wzbudziła zainteresowanie mediów celebrytką. Od sierpnia 2018 prowadzi swój własny program kulinarny „UwaŻyła” na Youtube, a w od styczniu 2019 wystartowała z programem „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta”. Prezenterka brała również udział w programie “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, w którym tańczyła w parze z Tomaszem Barańskim.

Justyna jest więc doskonałym przykładem na to, że po rozwodzie można rozpocząć nowe życie.

Nieobecność ojca jej dzieci

Prezenterka w swoich mediach społecznościowych chętnie opisuje też przemyślenia dotyczące przeszłości. Jej zdaniem nieobecność ojca nie wpływa na dzieci w żaden sposób, nawet jej nie zauważają. Piotr Żyła ze względu na swoją pracę i tak rzadko bywał w domu.

- "Generalnie będąc żoną sportowca, którego nie ma przez większość dni w roku, to nie było tak, że dzieciaki to odczuły, że go nie ma. Piotrek się z nimi widuje, mamy jakoś tam podzielone obowiązki w miarę jego możliwości oczywiście, bo wiadomo, że przy jego profesji jest ciężko z czasem" – mówi Justyna.

Terapia

Prezenterka ujawniła fakt, że próbując ratować małżeństwo chodziła na terapię, jednak mąż był na tyle sceptyczny, że skończyła się ona na jednej wizycie. Psycholog zaproponowała parze podpisanie kontraktu małżeńskiego, na co Piotr się nie zgodził.

Wiele osób krytykuje Justynę, oskarżają ją, że opowiadając publicznie o swoim rozwodzie chciała się wypromować, podczas gdy Piotr Żyła długi czas unikał komentarzy. To się zmieniło, gdy Justyna poinformowała media o fakcie, że Piotr nie widuje się z dziećmi. Sportowiec próbował wyjaśnić tę sytuację i tłumaczył, że widuje się z dziećmi kiedy tylko może.

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ