Dorota Wellman zdradziła traumatyczne fakty ze swojego życia

Dorota Wellman zdradziła traumatyczne fakty ze swojego życia
16Maj

Dorota Wellman jest znaną i szanowaną dziennikarką oraz prezenterką telewizyjną. Przez całe lata pracy w telewizji Wellman doświadczyła mnóstwa wyzwań, o czym chętnie wspomina w swoich przemówieniach. Życie prywatne jednak też dało jej w kość.

Zdjęcie Dorota Wellman zdradziła traumatyczne fakty ze swojego życia #1

Dorota Wellman i Marcin Prokop to idealny duet prezenterski. Są zabawni, elokwentni i świetnie się uzupełniają. Praca w Dzień Dobry TVN chyba najbardziej przyczyniła się do popularności Wellman. Wiele osób włącza śniadaniówkę właśnie po to, aby oglądać ten duet.

Wellman rzadko wywleka na światło dziennie swoje życie prywatne. Jeśli jednak temat jest ważny, Dorota stara się go poruszyć, ponieważ może komuś to pomoże.

Wywiad dla Faktu

W ostatnim wywiadzie dla Faktu Dorota Wellman opowiedziała o przykrym doświadczeniu z jej życia. Okazało się, że pomimo młodego wieku dziennikarka miała duże problemy z bezpłodnością. Przez lata starała się zajść w ciążę, jednak próby okazywały się bezskuteczne.

"Doświadczyłam w życiu niepłodności. Mimo że byłam młoda, w odpowiednik wieku, to jednak przez kilka lat nie udawało mi się zajść w ciążę. Powiem wprost: ten okres, kiedy staraliśmy się z mężem o dziecko, był dla mnie traumą" – mówi w Fakcie.

Dorota przyznała też, że problemy z zajściem w ciążę przyczyniły się do jej załamania nerwowego. Obwiniała siebie za tę sytuację i straciła sens życia oraz szacunek dla samej siebie. Na szczęście, w końcu udało się jej zajść w ciążę, a dziecko nadało jej życiu sens. Jego pojawienie się na świecie wynagrodziło Dorocie lata cierpień i wysiłku."W pewnym momencie całkowicie się załamałam, miałam poczucie niespełnienia, mówiłam sobie, że jestem gorsza od innych. Doszło do tego, że niemalże gardziłam sobą, ciągle się oskarżałam: “Wszystkim się udaje, a tobie nie. Jesteś beznadziejna” – wyznała.

W poniższym filmie Dorota bardzo ciekawie opowiada o swojej pracy i życiu.następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja