Książęca para pokazała zdjęcie synka. Śliczny! Prawda?

Książęca para pokazała zdjęcie synka. Śliczny! Prawda?

Księżna Meghan i Książę Harry doczekali się swojego pierwszego dziecka. W poniedziałek urodził się royal baby, którego zdjęcie dzisiaj pojawiło się na Instagramie!

W środę po południu zdjęcie trafiło do internetu i od tamtej pory wiele osób zachwyca się maluchem! Na zdjęciu widać też szczęśliwego Harrego i zmęczoną, ale uśmiechniętą Meghan. Chłopiec natomiast ma niewielki, zgrabny nosek.

(KLIKNIJ STRZAŁKĘ W PRAWO)

Na temat dziecka Księżnej Meghan i Księcia Harrego niewiele jednak wiadomo. Wiemy jedynie jak wygląda, że jest zdrowy i to chłopiec. Imię dziecka powinno być niedługo podano do wiadomość. Brytyjczycy mają jednak swoje typy. Według obywateli Wielkiej Brytanii chłopiec będzie miał na imię Arthur, James lub Phillip. W rodzinie królewskiej tradycyjnie nadaje się jednak kilka imion. Może więc któreś z wyżej wymienionych propozycji znajdzie się wśród nich.

Co ciekawe, większość Brytyjczyków obstawiała, że pierwszym dzieckiem Księżnej Meghan i Księcia Harrego będzie dziewczynka. Wierzyli, że będzie ona miała na imię Grace, Diana lub Allegra.

A Wy macie jakieś przypuszczenia co do imienia chłopca? Być może odziedziczy imię po którymś ze swoich królewskich przodków?

Agnieszka

Polecane