WŁOSY- SKÓRA- PAZNOKCIE ... WYJĄTKOWY SUPLEMENT DIETY W PŁYNIE

WŁOSY- SKÓRA- PAZNOKCIE ... WYJĄTKOWY SUPLEMENT DIETY  W PŁYNIE
28Kwi

W pielęgnacji skóry i włosów istotne jest dostarczenie niezbędnych składników odżywczych zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz organizmu. Dopiero, kiedy zapewniamy cerze witaminy i minerały w codziennych drobnych zabiegach oraz w postaci odpowiednio skomponowanych posiłków, możemy mówić o kompletnej pielęgnacji. Jeśli bowiem mimo sumiennego stosowania odpowiednio dobranych kosmetyków zauważasz, że Twoja skóra jest widocznie zmęczona, poszarzała czy przesuszona – prawie pewne jest, że wykazuje zapotrzebowanie na witaminy i inne składniki, które powinny być dostarczone

Zdjęcie WŁOSY- SKÓRA- PAZNOKCIE ... WYJĄTKOWY SUPLEMENT DIETY  W PŁYNIE #1

Włosy/ Skóra/paznokcie jest suplementem diety w płynie zawierającym w swoim składzie kolagen typu 1 i 3, biotynę, kompleks witamin, minerałów i aminokwasów oraz koenzym Q10.

Kolagen jest głównym białkiem tkanki łącznej. Stanowi główny składnik ścięgien i jest odpowiedzialny za elastyczność skóry.

Siarka jest pierwiastkiem niezbędnym do funkcjonowania organizmu. Stanowi składnik każdej komórki organizmu - znajduje się głównie w tkance mięśniowej, jak również w mózgu, włosach, skórze i kościach.

Koenzym Q10 jest organicznym związkiem chemicznym występującym w organizmie, w mitochondriach komórek ciała. Prawidłowy poziom koenzymu w mitochondriach zapewnia prawidłowe ich działanie, a więc wytwarzanie odpowiedniej ilości energii niezbędnej do pracy poszczególnych organów oraz regulację metabolizmu komórek.

Biotyna i cynk przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych oraz pomagają zachować zdrowe włosy.

kwas hialuronowy jest związkiem naturalnie występującym w organizmie. W skórze ludzkiej jest składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry właściwej oraz jest również głównym składnikiem mazi stawowej.

Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych oraz skóry.

Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Niacyna Nie tylko jest świetnym sposobem na trądzik, ale też warunkuje prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, bierze udział w syntezie hormonów płciowych, reguluje detoksykację organizmu, a także dobroczynnie oddziałuje na kondycję skóry i włosów.

Witamina A spełnia nie tylko liczne, ważne funkcje dla naszego organizmu, ma również zasadnicze znaczenie dla wyglądu i zdrowia naszej skóry!

B6 pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek.

Miedź pomaga w prawidłowej pigmentacji włosów i skóry.

Produkt znajdziesz tutaj -------> www.konopiafarmacja.pl

Zdjęcie WŁOSY- SKÓRA- PAZNOKCIE ... WYJĄTKOWY SUPLEMENT DIETY  W PŁYNIE #2

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ