Kasia Wołejnio pokazała BRUTALNE SMSy od Violi Kołakowskiej! Padły groźby!

Kasia Wołejnio pokazała BRUTALNE SMSy od Violi Kołakowskiej! Padły groźby!
30Mar

Konflikt między Violą Kołakowską i Kasią Wołejnio wciąż się zaostrza! Zaczęło się w programie Agent Gwiazdy, gdzie obie kobiety na początku ze sobą współpracowały i całkiem nieźle się dogadywały. Niestety, z odcinka na odcinek widać, że panie nie cierpią się coraz bardziej.

View this post on Instagram

😜

A post shared by kasiawolejnio (@kasiawolejnio) on

W 5 odcinku doszło między nimi do ostrej wymiany zdań. Kasia miała do Violi pretensje, że ta nie dzieli się z nią ważnymi informacjami. Pomimo tego, że nagrywanie programu jest już dawno zakończone, kobiety wciąż nie podały sobie ręki.

Kasia Wołejnio pokazała na swoim InstaStory SMS

Kasia postanowiła opublikować sms od Violi Kołakowskiej. Ich treść jest naprawdę mocna. Viola zaczęła grozić, że Kasia jest w tym kraju skończona.

"Odp*erdol się ode mnie raz na zawsze rozumiesz?! Pożałujesz każdego słowa wypowiedzianego na mój temat. W tym kraju, gwarantuję Ci, nic nie zrobisz. I nie wymyślaj sobie historii. Lubisz mieszać w życiu ludziom prawda? To do Ciebie wszystko Kasia wróci. W Polsce nie masz już czego szukać medialnie, to mogę Ci obiecać. W*ebujesz się ludziom w życie, bo im zazdrościsz czy tak nienawidzisz, bo Cię ktoś skrzywdził? Nie jesteś w stanie zatrzymać zła, które w sobie nosisz… Masakra naprawdę" – czytamy w wiadomościach, które miała wysłać ViolaWołejnio na swoim InstaStory udostępniła też kilka zdań, z których wynika, że nie za bardzo przejmuje się groźbami Violi. Co więcej, Kasia wręcz śmieje się i drwi z całej sytuacji.

Sami możecie się przekonać zaglądając na jej Instagrama. Relacje będą dostępne jeszcze przez kilka godzin.

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ