PIANKA DO MYCIA TWARZY I CIAŁA Z LUKRECJĄ I OLEJEM KONOPNYM

PIANKA DO MYCIA TWARZY I CIAŁA  Z LUKRECJĄ I OLEJEM KONOPNYM
30Mar

Kluczem do promiennej i nieskazitelnej skóry jest odpowiednie i dokładne oczyszczanie, to podstawa codziennej pielęgnacji.

Podstawą aby mieć promienną cerę jest dokładne oczyszczanie twarzy. Warto pamiętać, że to zapewnia skuteczne działanie wszystkich innych kosmetyków.

Ekskluzywny krem do twarzy nie da pożądanych efektów, jeżeli zostanie nałożony na skórę, która ma na swojej powierzchni zanieczyszczenia, resztki makijażu czy tłuszcz.

Tego typu kosmetyki do oczyszczania skóry polecane są zarówno przy skórze tłustej i trądzikowej (oczyszczają, ale nie wysuszają skóry) lub do cery wrażliwej.

Pianka FACE & BODY CLEANSING do mycia twarzy, zapewni delikatne, ale głębokie oczyszczanie bez podrażnień i zaczerwienienia. Lekka formuła kosmetyku dokładnie usuwa zanieczyszczenia i makijaż . Polecane są szczególnie do skóry suchej i wrażliwej.

W składzie pianki jest Ekstrakt z lukrecji, który ma działanie antybakteryjnie i przeciwzapalnie, zmniejsza podrażnienia i zaczerwienienia. W połączeniu z organicznym olejem konopnym o właściwościach natłuszczających pianka pozostawia skórę nawilżoną, gładką i miękką w dotyku.

PIANKĘ FACE & BODY CLEANSING znajdziesz na www.konopiafarmacja.pl

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ