Ile zarabiają uczestnicy Big Brother? Zdradzono dzienne stawki!

Ile zarabiają uczestnicy Big Brother? Zdradzono dzienne stawki!
22Mar

Niektórzy nie zdają sobie sprawy z tego, że uczestnicy programu dostają wynagrodzenie za każdy dzień. O stawkach, jakie zazwyczaj są w tym programie poinformowała była uczestniczka - Monika Goździalska, która wzięła udział w dwóch edycjach Big Brother.


Monika Goździalska zdradziła Wirtualnej Polsce, ile płacono jej za jeden tydzień pobytu w domu Wielkiego Brata


Kiedy ona brała udział w programie, otrzymywała aż 2000 zł za tydzień pobytu w domu Wielkiego Brata. Nie jest to symboliczna kwota, ale całkiem niezły sposób na zarobek. Stawki te dotyczyły jednak tylko osób anonimowych. Inaczej było w przypadku Big Brother z udziałem gwiazd. Tam stawki sięgały kilkunastu tysięcy złotych za tydzień.

Obecne wynagrodzenie

Monika Goździalska zapewnia, że uczestnicy obecnej edycji programu również otrzymują wynagrodzenie, w końcu zrezygnowali z pracy i muszą płacić rachunki. Podejrzewa jednak, że stawki są o wiele niższe. Po pierwsze dlatego, że osoby tam występujące zgodziłyby się zrobić to nawet za darmo. Po drugie, podobno stawki za reklamy mocno spadły.


350 zł?

Jak donosi wp.pl, tygodniowe wynagrodzenie uczestnika wynosi obecnie 350 zł tygodniowo, czyli 1400 zł miesięcznie. Jest to o wiele niższa stawka niż za czasów Goździalskiej, jednak na przysłowiowe rachunki powinno wystarczyć.

Jedzenie, picie, alkohol, przekąski i wszystkie potrzebne do normalnego życia środki uczestnicy mają do dyspozycji nieodpłatnie. Nie korzystają też ze swoich mieszkań, prądu, gazu, itp. Pomimo zdecydowanego obniżenia stawek, udział i tak się więc opłaca.
następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ