"Szansa na sukces" POWRACA - wiemy, kto będzie nowym prowadzącym!

"Szansa na sukces" POWRACA - wiemy, kto będzie nowym prowadzącym!
21Mar

“Szansa na sukces” osiągała swego czasu ogromną oglądalność. Wielu polskich artystów miało tam swoje początki. Jednak stałą i charakterystyczną postacią w programie zawsze był prowadzący - Wojciech Mann. Niestety, w nowej edycji programu nie wystąpi.

Szansa na sukces powracaTVP po wielu latach postanowiła ponownie ruszyć z programem “Szansa na sukces”. Już jesienią, kolejni utalentowani wokalnie uczestnicy wykonają utwory swoich idoli - w ich obecności.

Program był trampoliną do sukcesu wielu polskich gwiazd. Między innymi Anny Wyszkoni, Kasi Cerekwickiej, Hani Stach, Dominiki Gawędy, a nawet Margaret. W programie wzięła udział również Joanna Kulig, której aktorska kariera rozwija się w zawrotnym tempie.

“Szansa na sukces” będzie emitowana jesienią. Producenci zakończyli już castingi, a nawet wybrali nowego prowadzącego.

Nowy prowadzący “Szansy na sukces”

Najlepszymi kandydatami do prowadzenia tego muzycznego programu byli Damian Michałowski, Tomasz Wolny i Artur Orzech. Ostatecznie wybrano do tej roli Artura Orzecha.

Artur Orzech jest docenianym prezenterem prestiżowych imprez telewizyjnych.

W "Szansie na Sukces" po występie nie ma oceny. Jest na koniec programu: ktoś wygrywa. I już. Nie ma, że ktoś odpada, przegrywa, jest wykluczony. To pozytywny aspekt i bardzo cieszę się, że będę mógł poprowadzić ten program - powiedział Onetowi dziennikarz Artur Orzech.

Co sądzicie o tym wyborze? Myślicie, że nowa “Szansa na sukces” będzie taka sama, jak poprzednie, czy może coś się jednak zmieni w formacie programu?

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ