Skandal w Big Brother! Łukasz Darłak - kim naprawdę jest?


                    Skandal w Big Brother! Łukasz Darłak - kim naprawdę jest?
18Mar

Po wczorajszym, pierwszym odcinku Big Brother na pierwszy plan zdecydowanie wysunął się Łukasz Darłak. Na początku kontrowersyjne informacje o nim wydawały się zwykłymi plotkami. Teraz jednak wiemy już, że są one prawdą, a Łukasz okazał się najbardziej kontrowersyjną postacią tej edycji programu. Emocje wzbudza nie tylko jego praca, ale też związek z pewnym homoseksualistą.

Dlaczego Łukasz wywołuje takie emocje?

Łukasz Darłak to młody, przystojny chłopak, którego w programie przedstawiono jako psychologa. Nic nie wzbudzało wątpliwości, dopóki jedna z internautek nie zwróciła uwagi na fakt, że widziała Łukasza grającego w serialu 19+ emitowanego w TVN. To był jednak dopiero początek.Czy Łukasz jest aktorem?

Okazało się, że chłopak nie tylko grał w 19+, ale też w W11, Ukrytej Prawdzie i Szkole! Te informacje sprawiły, że widzowie Big Brother wątpią w rzetelność tej edycji. Skoro Łukasz nie został przedstawiony jako aktor, a nim jest, to być może jest postacią podstawioną przez twórcę programu? - pytają internauci. Prowadzący ani sam Łukasz nie pisnęli słówka o tym, że chłopak jest gwiazdą TVN! Podczas livestreamu na player.pl Łukasz również twierdził, że pracuje jedynie jako asystent psychologa.

Widzowie poddają pod wątpliwość również innych, którzy biorą udział w programie. Zdaniem wielu, ich zachowanie jest nienaturalne i wygląda na reżyserowane, a miał to być przecież reality show.

Związek Łukasza Darłaka

Na światło dzienne wyszła również informacja o tym, że Łukasz jest byłym partnerem Michała Witkowskiego! Witkowski to znana i kontrowersyjna postać. Postanowił skomentować udział Łukasza w Big Brother:

"Otóż okazuje się, że mój były chłopak, bardzo miły i inteligentny, nie zasypia gruszek w medialnym popiele, lecz dmucha na żar i rozdmuchuje ogień... Cieszę się, bo zawsze wierzyłem, że ma parcie i jeszcze wypłynie! Trzymam kciuki, Lukas! Widzowie na pewno Cię pokochają, tak jak ja!

Lukas jest ambitny, otwarty, nie boi się nowych wyzwań, nie boi się publiczności i wciąż ma chłopięcą urodę.

Lukas ma talent aktorski, grał ze mną w "Fynf und cfancyś show" w Imce i byliśmy z Karolakiem z niego bardzo zadowoleni! Cieszę się, że przynajmniej jeden z moich chłopaków nie jest leniwy i działa dalej! Witamy z powrotem w showbiznesie, oby na zawsze! Gratuluję Łukaszku i trzymam kciuki! Namieszaj tam!" - napisał Witkowski na swoim Instagramie.

Od razu widać, że Łukasz będzie jedną z bardziej kontrowersyjnych postaci w nowej edycji Big Brothera. Chłopak ma ciekawą przeszłość i spore parcie na szkło. Jednak jak do tej pory nie każdemu przypadł do gustu.następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja