Justyna Żyła nie próżnuje! Zobaczcie ją w teledysku DISCO-POLO (video) wraz z Tomaszem Neckiem!


                    Justyna Żyła nie próżnuje! Zobaczcie ją w teledysku DISCO-POLO (video) wraz z Tomaszem Neckiem!
04Mar

Justyna Żyła nie przestaje zaskakiwać. Po ogłoszeniu swojego rozstania ze znanym skoczkiem narciarskim postanowiła wykorzystać swoje pięć minut. Jak mówiła w „Tańcu z gwiazdami”: „pół swojego życia poświęciła dla kogoś”. Teraz czas na nią. Justyna konsekwentnie buduje swoją pozycję celebrytki w świecie show-businessu i dostaje coraz więcej propozycji.

Po rozstaniu z mężem Justyna założyła bloga kulinarnego, wystąpiła w sesji do Playboya, poprowadziła swój program telewizyjny, a nawet wzięła udział w „Tańcu z gwiazdami”. Jej występ w programie rozniósł się szerokim echem, ponieważ jury nie pozostawiło na Justynie suchej nitki. Otrzymała jedynie 8 punktów.

Oprócz tego, niedawno pojawił się teledysk disco-polo, w którym gra!

Justyna Żyła w teledysku Tomasza Niecika

Zdjęcie Justyna Żyła nie próżnuje! Zobaczcie ją w teledysku DISCO-POLO (video) wraz z Tomaszem Neckiem! #1

Celebrytka pojawiła się w teledysku Niecika do piosenki „Gdzie ci herosi”. Wystąpiła tam w stroju księżniczki, którą adoruje wokalista. Niecik w teledysku gra herosa – jednego z niewielu, którzy się ostali na świecie.

Internauci mieli podzielone opinie. Niektórzy zarzucają Justynie, że wypadła bardzo nienaturalnie, a cały teledysk ukradł Niecik. Na koniec teledysku Justyna powiedziała też, że przy wokaliście czuła się jak prawdziwa księżniczka i właśnie o takim mężczyźnie marzy, co mogło być komentarzem w stronę byłego męża.

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja