Nowy program „Sanatorium Miłości” okazał się HITEM!

Nowy program „Sanatorium Miłości” okazał się HITEM!
30Sty

W programie „Sanatorium Miłości” spotka się dwanaście zupełnie nieznanych sobie osób. Janina, Joanna, Małgorzata, Teresa, Walentyna oraz Wiesława to dojrzałe kobiety, które wyruszą do leżącego w Ustroniu Sanatorium Równica. Spotkają tam sześciu równie dojrzałych panów – Cezarego, Krzysztofa, Lesława, Marka i dwóch Ryszardów.

Zdjęcie Nowy program „Sanatorium Miłości” okazał się HITEM! #1
Źródło:https://www.instagram.com/p/BtJ8PopleE8/

Wspólny pobyt dwunastu osób w tym samym uzdrowisku z pewnością poskutkuje narodzeniem się nowych, silnych przyjaźni. Niewykluczone, że wśród uczestników pojawią się również głębsze uczucia. Każde z nich jest w końcu samotne i szukające nowych przygód i nowej drogi w życiu.

W programie nie zabraknie zaskakujących dla uczestników atrakcji i zajęć. Zostaną poruszone również problemy społeczne. Program będzie też doskonałym polem do przemycenia cennych porad zdrowotnych i edukacyjnych.

Zdjęcie Nowy program „Sanatorium Miłości” okazał się HITEM! #2
Źródło:https://www.instagram.com/p/BsdAHb2jZuR/

Program już okazał się wielkim hitem. Widzowie tworzą obozy kibicujące różnym uczestnikom, uważnie obserwują ich poczynania i mają już swoich ulubieńców. Kuracjusze chętnie chodzą na randki i poznają siebie nawzajem. Panie starają się o względy panów, a panowie nieustannie prześcigają się w komplementowaniu swoich ulubienic.

Czy w programie narodzi się jakieś prawdziwe uczucie, które zmieni czyjeś życie?

Zdjęcie Nowy program „Sanatorium Miłości” okazał się HITEM! #3
Źródło:https://www.instagram.com/p/Bsddpe2lh7r/
następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ