Zupełnie nowy wygląd Conchity Wurst! Zobacz jak teraz wygląda!


                    Zupełnie nowy wygląd Conchity Wurst! Zobacz jak teraz wygląda!
27Sty

Austriacka gwiazda Conchita Wurst totalnie zmieniła swój wizerunek! Już nie przypomina siebie sprzed kilku lat, kiedy to wygrała festiwal Eurowizji! Zobacz jak teraz wygląda! Będziesz zaskoczona!

Zdjęcie Zupełnie nowy wygląd Conchity Wurst! Zobacz jak teraz wygląda! #1
Źródło: https://www.instagram.com/p/BT_xssNjf-K/

Conchita Wurst, to tak naprawdę Thomas Neuwirth, drag queen oraz zadeklarowany homoseksualista. Dał się poznać szerszej publiczności na festiwalu Eurowizji w 2014 roku, kiedy to piosenką „Rise like a Phoenix” wygrał konkurs. Wzbudził wiele kontrowersji swoim nietypowym wyglądem i dostał przydomek „kobiety z brodą”. Od czasu swego występu na festiwalu zdobył ogromną popularność, pojawiał się na scenach w wielu krajów, w tym także w Polsce. Bez wątpienia swój sukces zawdzięcza przede wszystkim temu jak wygląda. W jednym z wywiadów przyznał się, że jest nosicielem wirusa HIV. Trzeba przyznać, że to wyznanie wymagało niemałej odwagi.

Zdjęcie Zupełnie nowy wygląd Conchity Wurst! Zobacz jak teraz wygląda! #2
Żródło: https://www.instagram.com/p/BOZbYVhAN5m/

Swój sceniczny wizerunek stworzył w 2011 roku, po powrocie z jednej ze swoich podróży do Kolumbii. Od tego czasu przeszedł już mnóstwo metamorfoz, jednak teraz wygląda zupełnie inaczej. Skrócił swoje czarne włosy i przefarbował je na blond. Z kobiety z brodą zmienił się w przystojnego blondyna z brodą drwala i kolczykiem w nosie. Zdjęcia z metamorfozy umieścił na swoim profilu na Instagramie. Zobacz jak wygląda Conchita! Pasuje jej nowy image? Co sądzicie o tej metamorfozie?

Zdjęcie Zupełnie nowy wygląd Conchity Wurst! Zobacz jak teraz wygląda! #3
Żródło: https://www.instagram.com/p/Bjj-Hw-han3/
Zdjęcie Zupełnie nowy wygląd Conchity Wurst! Zobacz jak teraz wygląda! #4
Źródło: https://www.instagram.com/p/Bjh7ivzhPAP/
następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja