Wyjątkowa tradycja w domu Małgorzaty Kożuchowskiej! Rozczuli każde serce!

Wyjątkowa tradycja w domu Małgorzaty Kożuchowskiej! Rozczuli każde serce!
22Gru

Święta Bożego Narodzenia są idealną okazją, aby spędzić ten czas z rodziną, odpocząć po roku ciężkiej pracy oraz poczuć magię ciepła i radości. W tym roku święta Małgorzaty Kożuchowskiej będą bardzo wyjątkowe. Tym razem spełni się jedno z marzeń aktorki, które z pewnością pozostanie w jej pamięci na zawsze.

Bombka

Ostatnio na profilu Małgorzaty Kożuchowskiej mogliśmy podziwiać wspaniałą choinkę aktorki. Drzewko faktycznie robi wrażenie, ale to opis zdjęcia stał się bardzo interesujący i wyjątkowy. Okazuje się, że aktorka co roku odkłada jedną wybraną przez siebie wyjątkową bombkę. Robi to z myślą o 4-letnim synu, aby w przyszłości miał swoją własną, magicznie świąteczną kolekcję. W tym roku Kożuchowska również dołączyła do zestawu kolejną wyjątkową bombkę.

Choinka już jest i ta najważniejsza bombka Jasiowa też! Co roku wybieram jedną specjalnie dla niego. Kiedy będzie dorosły będzie miał całą kolekcję! - czytamy w opisie

Zdjęcie Wyjątkowa tradycja w domu Małgorzaty Kożuchowskiej! Rozczuli każde serce! #1
https://www.instagram.com/p/Brn42Man4h5/

Święta z rodziną

Praca aktorki wymaga wiele czasu. Przez to też nie ma zbyt wiele okazji, aby spotkać się z najbliższymi. Jedynie święta są takim okresem, gdzie cała rodzina może wspólnie zasiąść do stołu i miło spędzić czas. Czasami nawet wtedy nie udaje się, aby wszyscy byli w komplecie. W tym roku jednak marzenie aktorki w końcu się spełni i na święta pojawi się cała rodzina. W rozmowie z portalem JastrząbPost wyznała, że te święta będą dla niej bardzo wyjątkowe!

Święta uwielbiam, czekam na śnieg. W tym roku, to będą święta wyjątkowe, bo będę je spędzała z całą swoją rodziną. Tak się jakoś super złożyło, że i jedna siostra moja i druga siostra z rodzinami będą mogły spędzić w tym czasie te święta z nami. Więc będą rodzice moi i mojego męża

Święta w gronie całej rodziny z pewnością wywołują ogromną radość w sercu aktorki. Podchodzi z uśmiechem do zbliżających świąt i chyba właśnie o to chodzi… aby przestać przejmować się przygotowaniami, tylko cieszyć się ze wspólnie spędzonego czasu.

Kiedy chcę przeprosić, że uszka do barszczu w tym roku znowu będą ze sklepu... - możemy przeczytać w opisie zdjęcia

Zdjęcie Wyjątkowa tradycja w domu Małgorzaty Kożuchowskiej! Rozczuli każde serce! #2
https://www.instagram.com/p/BrquxqtHwCX/

Źródło zdjęć:

https://www.instagram.com/p/BrquxqtHwCX/

https://www.instagram.com/p/BraSHsoHkOH/

https://www.instagram.com/p/Brn42Man4h5/

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ